banner539

banner526

banner533

banner513

TÜFAD antrenörleri ödüllendirdi

TÜFAD 3. Ödül gecesini düzenleyerek başarılı antrenörlerini ödüllendirdi.

Spor 18.11.2017, 14:50
TÜFAD antrenörleri ödüllendirdi

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Trabzon Şubesi tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen ödül gecesi yapıldı.


Düznelenen ödül gecesine TÜFAD Trabzon Şubesi başkanı Hayri Tekelioğlu, ASKF Başkanı Cahit Erdem, Trabzonspor efsanesi ve TÜFAD Onursal başkanı Özkan Sümer, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, Futbol İl Temsilcisi Zeki Kurt, TFF bölge Müdürü Serdar Bali, TÜFAD eski başkanı Bilal Çetinkaya, TÜFAD Ordu Başkanı Turgut Kır, TÜFAD Samsun Başkanı Hakkı Bayrak spor kulüpleri başkanları, Antrenörler, eski futbolcular ve davetliler katıldı.

TÜFAD Trabzon Şubesi Başkanı Hayri Tekelioğlu açılış konuşmasını yaparken sonrasında slayt gösterisi yapıldı.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Cahit Erdem toplantıda yaptığı konuşmada “bütün spor camiasının burada olması bizi son derece gururlandırdı. Bu güzel camiayı bir araya getirmek herkese nasip olmaz. Son günlerde ihtiyaç duyduğumuz bu birlikteliği sağlayan TÜFAD Başkanı Hayri Tekelioğlu ve yönetim Kurulunu takdir ve tebrik ediyorum. Son günlerde futbol sahalarımızla ilgili haberler çıkıyor. Boztepe futbol sahamız gitti bir spor kentinde. Yavuz Selim sahamızla ilgili mücadelemiz devam ediyor. Fatih stadımız gitti. Söğütlü futbol sahamız 100 bin nüfuslu Akçaabat ilçemizin tek futbol sahası da gitmek üzere. Lütfen bu konuda duyarlı olalım ve kendi spor tesislerimize sahip çıkalım. Bu mücadele sadece bizim veya birkaç kişinin mücadelesi olmamalı bütün bu camiamızın mücadelesi olmalı. TÜFAD seçim zamanı hazırladığı kitapçıktaki her şeyi yapmış. Ben bundan dolayı başta Başkan ve yönetim Kurulunu tebrik ediyorum. İyi günlerde daha iyi ortamlarda beraber olmak üzere saygı ve sevgilerimiz sunuyorum” dedi.

TÜFAD antrenörleri ödüllendirdi

TÜFAD antrenörleri ödüllendirdi

Yapılan konuşmalar sonrasında Ödül törenine geçildi. Altyapılarda, Akademi liglerinde başarı sağlamış ve 3. Lig’e yükselen takım antrenörlere ödülleri takdim edildi. Ödül töreni sonrasında ise Müzisyen Ahmet Erkıvanç’ın sahne alması gece sona erdi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@