Trabzonlu isimden Mesut Özil açıklaması!

Malkoç: 'Almanya'ya Evrensel İnsan Hakları Beyannamesini mektupla göndereceğiz'

Trabzonlu isimden Mesut Özil açıklaması!

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Almanya'nın Mesut Özil kararı sonrası ülkenin Cumbaşkanına ve Futbol Federasyonuna Evrensel İnsan Hakları Beyannamesini mektupla göndereceklerini açıkladı.

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, "Mesut Özil konusunda Almanya'nın tutumu akıl alacak gibi değildir. Bu davranışlar ırkçıdır, insan onurunu yaralayıcı davranışlardır. Almanya'nın Cumbaşkanına ve Futbol Federasyonuna unuttukları Evrensel İnsan Hakları Beyannamesini mektupla göndereceğiz" dedi.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ünal Arslan
ünal Arslan - 2 yıl Önce

sayın malkoç önce kendi ülkemizde ki insan hakları ihlallerine baksa diyorum

Uğur şirin
Uğur şirin - 2 yıl Önce

İşine gelirken alman dı ne oldu türk milli takımı hiç aklına gelmedi ne türklüğü ne milliyeti tekmeyi yiyince vay ben türkmüydüm diye aklınamı geldi hadi yürü iyi yapmışlar sana az bile

Akçaabatlı
Akçaabatlı - 2 yıl Önce

unal arslan ve ugur sirin: bir kere de herhangi bir batı ülkesini eleştiren yorum yapsanız da bizleri şaşırtsanız. Tek yaptığınız her fırsatta Türkiyenin her şeyini eleştirmek. Batı hayranlığını bırakın da kurtulun şu kompleksinizden

Akçaabatlı
Akçaabatlı - 2 yıl Önce

Pkk ve feto sempatizanları ülkemizdeki terörle mücadeleden ağlamaya devam ettiğine göre hiç durmadan teröristlere vurmaya #Devam!

Kötü
Kötü - 2 yıl Önce

Sen Tayyibi avukatımısın, Tayyibin ayakkabı kutucuklarını daha unutmadık

SIRADAKİ HABER