banner518

Trabzon’dan 4 sporcu kampa çağırıldı

Boks federasyonu tarihi ayıptan döndü

Spor 01.10.2018, 16:26 01.10.2018, 17:11
Trabzon’dan 4 sporcu kampa çağırıldı

Türkiye Boks Federasyonu kamp programını değiştirerek Trabzon’dan 4 sporcuyu kampa dahil etti. Son yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi.

TÜM BOKS CAMİASININ DİKKATİNE

Önümüzdeki hafta başlayacak olan Yıldızlar Avrupa Boks Şampiyonasına istinaden teknik kurul kararı ile tasarruf tedbirleri göz önüne alınarak derece yapmaya en yakın sporcuların şampiyonaya götürülmesine karar verilmişti. Ancak Türkiye Boks Federasyonu Yönetim kurulu, başkan, asbaşkan, bazı yönetim kurulu üyeleri ve teknik kurul Cumartesi günü toplanmıştır. Toplantı sonucunda Asbaşkan Sayın Mustafa Akkaya sporcuların ve ailelerin mağdur olmamaları için bu dört sporcunun şampiyona boyunca tüm konaklama masraflarını içeren finans sorununu çözmüştür. Sporcuların ulaşım, vize ve harcırah ücretleri Federasyonumuz tarafından karşılanacaktır.

Sporcuların şampiyona katılım işlemlerinin Federasyonumuz tarafından en kısa zamanda başlatılacağını tüm boks kamuoyuna saygılarımızla bildiririz.

Peki ne olmuştu?

Levent Ustabaşı'nın konu ile ilgili yazısını okumak için tıklayın!


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
Dalman 2 yıl önce
Tanidik ve akrabalarını götürüyorlar. Yakalanincada madalyaya yakın oyuncular falan filan. Sonrada namaz kılıyorlar ayıp yahu.butun boks federasyonunun istifa etmesi kazırken pişkince açıklama yapıyorlar.yuh artık.
Mehmet aydın 2 yıl önce
Boks federasyonu kompile istifa etmeli..ali baba çiftliği..bu çiftlikte bize yer var mı acaba..suat hekimoĝlunu tebrik ederim..trabzonun vitrinlerinden biri bence..çok başarılılar..Allah yollarını açık etsin..hekimoĝluna selamlar..
M.Kuruçelik 2 yıl önce
Döneklik yapti Federasyon.Kendi kazdiklari kuyuya düstüler.Yazik kimler tarafindan yönetiluyoruz.Buz gibi genclerin hayallerini önce yik sonra yapmaya calis. Çok yazik ...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@