Trabzon takımı satıldı

Trabzon takımı el değiştirdi.

Trabzon takımı satıldı

Hekimoğlu Döküm Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Celil Hekimoğlu, TFF 3. Lig’de mücadele eden Baysal İnşaat Düzyurtspor’u da bünyelerine dahil ettiklerini söyledi. Hekimoğlu Döküm Sanayi, olarak uzun yıllardır Trabzon sporuna Hekimoğlu Doğanspor markasıyla hizmet verdiklerini belirten Celil Hekimoğlu, "Şirket yönetimimizin almış olduğu karar doğrultusunda TFF 3. Lig’de mücadele eden Baysal İnşaat Düzyurtspor’u da bünyemize dahil etmiş bulunmaktayız. Trabzon futbolunun gelişimine katkı sağlamak ve genç yetenekleri Türk futboluna kazandırmak amacı ile böyle bir hamle gerçekleştirdik. Profesyonel bir yapı, tesisleşme ve güçlü bir altyapı planlaması içerisinde hareket ederek şirketimizi ve şehrimizi Türk futbol ailesi içerisinde en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. Bunun yanında göz bebeğimiz olan Trabzonspor’a da genç yetenekleri kazandırmanın gayreti içerisinde olacağız" dedi. 

Baysal İnşaat Düzyurtspor Yönetim Kurulu’na Trabzon futbolu’na vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eden Hekimoğlu Döküm Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Celil Hekimoğlu, "Düzyurtspor Yönetim Kurulu yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile kısa sürede şehrimizin futboluna önemli heyecanlar getirip ivme kazandırmışlardır, şirketimiz olarak bu devir teslim işleminden sonra bu güzel ve başarılı camianın da desteği ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. 2. Amatör Küme’den başlayan ve günümüze gelene kadar büyük bir fedakarlık örneği göstererek hem maddi hem de manevi her türlü zorluğu göğüsleyen Düzyurtspor’un Teknik Sorumlusu Ömer Ortakudas'a ayrıca teşekkür etmek istiyoruz. Bu vesile ile Baysal İnşaat Düzyurtspor’un yeni Yönetim Kurulunu, ismini, renklerini ve logosunu önümüzdeki günlerde yapılacak tanıtımla kamuoyu ile paylaşacağımızı bildirir saygılar sunarız" ifadelerini kullandı. 
Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 13:42


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kaldırım
Kaldırım - 8 ay Önce

Akçaabat sebat spordan sonra süperlig de 2.trabzon takımı olarak yer alabilir. Celil hekimoğluna güveniyorum

okuyan61
okuyan61 - 8 ay Önce

Helal olsun inşAllah örnek bir çalışma ile büyük başarılara imza atar tebrikler

Oktay
Oktay - 8 ay Önce

Hekimoğlu helal sana

Sadık
Sadık - 8 ay Önce

Trabzonspor’dan umduğunu bulamadı

Bombacı
Bombacı - 8 ay Önce

Düzyurt 1.lige çıkar bu başkanla! Peki ya Trabzonspor ????????‍♂️????????‍♂️????????‍♂️Seneye seneye seneye/ Hekimoğlu na tam destek veriyorum☀️☀️☀️

murat
murat - 8 ay Önce

renkler ve düzyurt kalsın bence...

LA-ZO
LA-ZO - 8 ay Önce

ADAMIM :)

banner421

banner426

banner432

banner443

banner441