Şenol Güneş’in sağlık durumu nasıl? Hastaneden açıklama geldi

Şenol Güneş’in sağlık durumu ile ilgili hastaneden açıklama.

Spor 19.04.2018, 23:41 20.04.2018, 00:05
Şenol Güneş’in sağlık durumu nasıl? Hastaneden açıklama geldi

Haber61 - Spor Servisi - Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmasında oynanan Fenerbahçe Beşiktaş karşılaşmasında başına atılan koltuk sonucu yaralanan Beşiktaş Teknik Direktörü Trabzonspor'un efsane ismi Şenol Güneş'in sağlık durumu ile ilgili hastaneden açıklama geldi.


Şenol Güneş'in kontrolünü yapan Doktor Yunus Aydın, “Kafa travması oluştu. Ufak bir yara var. Arkadaşlarımız dikmişler. Beyinde bir hasar yok. Emniyet amaçlı müşaade altında tutacağız. Yarında büyük ihtimalle taburcu edecezği. Basit bir kafa travması olarak değerlendiriyoruz. Şuuru tamamen açık ve kendinde.” dedi.
 
Yorumlar (6)
Aziz yildirim 3 yıl önce
Bu millet batiya her aeyi ogretti su dustugumuz duruma bak fener taraftari yaziklar olsun kahrolsun kahrolsun kahrolsun
karadeniz61 3 yıl önce
büyük gecmis olsun Hocam
Güven 3 yıl önce
Bunların tek sorumlusu RTE Kılıçdaroğlu Bahçeli denen kendilerini her türlü pisliği yapan şike yapan şımarık FENERBAHÇE kulübünü aklama oyunlarıdır sorumlular cezalandırılsın siyasiler dahil
Güven 3 yıl önce
Çıkar RTE bunlar oporosyondur der gene feneri aklar pislikleri halının altına süpürürler üstünede tüpcüyü oturttururlar kimse kaldırmasın pisliği diye ne olur ne olmaz tüp patlayabilir
Emin erdem 3 yıl önce
Bunca insanı futbol terör kumar ıyla oyalayan Avrupa’nın kölesi olmaktan ne zaman kurtulacağız. İşte sevdiğiniz futbol un sonuçları, insanların imanlarını yok etmekden başka. Her şeyi haram. Türkiye’de futbola ayrılan zaman ilime islama ayrılsa keşke. EY AVRUPA(İngiliz) halen daha futbolla uyudup bizi parmağında oynadıyorsun..
SEYFİ SOFİOĞLU 3 yıl önce
BÜYÜK TAKIMMIŞŞŞ.. FENEV SEN KİM BÜYÜK TAKIM KİM.

ŞENOL GÜNEŞ'E GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM..ALLAH KORUMUŞ O BARBARLARIN İÇİNDEN SAĞ ÇIKMIŞ..............

Gelişmelerden Haberdar Olun

@