Şenol Güneş ve futbolcular ifadeye çağrıldı!

Savcılıktan flaş karar! Kumpas iddiasıyla değil mağdur sıfatıyla...

Spor 25.04.2018, 12:39
Şenol Güneş ve futbolcular ifadeye çağrıldı!
Yaşanan olaylar nedeniyle hakem Mete Kalkavan tarafından tatil edilen Fenerbahçe-Beşiktaş derbisiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile futbolcular Tolga Zengin, Caner Erkin ve Ricardo Quaresma mağdur sıfatıyla ifadeye çağrıldı.

 İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş müsabakasında Ülker Stadyumu'nda Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan maçın 57. dakikasında çıkan ve tatil edilmesine neden olan olaylarla ilgili soruşturma sürüyor.

Savcılık, Şenol Güneş'in de başından yaralandığı saha olaylarıyla ilgili yürüttüğü soruşturma kapsamında Şenol Güneş, Tolga Zengin, Caner Erkin ile Ricardo Quaresma'yı mağdur sıfatıyla ifadeye çağırdı. Bu kişilerin ifadelerinin emniyette alacağı belirtildi.

Güneş, Zengin, Erkin ve Quaresma'nın ifadelerinin Galatasaray-Beşiktaş derbisi sonrası Spor Güvenliği Şubesi Müdürlüğünce alınabileceği öğrenildi.
Yorumlar (3)
Remzi-61 3 yıl önce
Bu olaylar oldu olalı ASPOR denen televizyon Fenerbahçeyi kurtarmak için elinden geleni yapıyor.Çaktırmadan Şenol Güneş'i
suçlu ilan etmek için elinden geleni yapmaya çalışıyorlar.Mehmet Emin Uluç diye bir kişiye yorum yaptırıyorlar ve bu adam Şneol Güneş'i
suçluyor,Aziz Yıldırım'a güzelleme yapıyor,ayrıca bu zat birde Trabzon'lu olduğunu söylüyor.Onu eleştiren Trabzon'lu
gazeteci için yakışıksız kelimeler kullanıyor,yine eleştiren Trabzon'luları da takmıyor gibi ifadeleri var.Kısaca Aspor
Fenerbahçenin kurtarıcı sözcülüğüne soyunmuş vaziyette,bir tek Erman Toroğlu'unu susturamadılar,Aspor rezillik sergiliyor.
zafer 3 yıl önce
"TÜRKIYEDE BU FUTBOLDANDAN SIYASETDEN ÖYLE SOGUDUM KI HERYERDE HAKSIZLIK. UYAN TRABZONLU UYAN SANKI CHP-IYIPARTI VE DIGERLERI GELSE DEGISECEK MI? HAYIR AYNI DÜZEN DEVAM EDECEK SIZ ÖYLE ZANNEDIN BEN BUNLARIN HICBIRINE OY VERMIYECEGIM HEPSI AYNI"
Off 3 yıl önce
Benim anlamadigim,sikeden nasil kurtuldusalar bu isten,de ayni yalanlarlan kurtulmak üzereler ve kimse bir sey diyemiyor?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@