Kocaman: Pereira her maç yapıyor!

Aykut Kocaman maçın ardından açıklamalarda bulundu

Kocaman: Pereira her maç yapıyor!
Trabzonspor Fenerbahçe maçının ardından sarı lacivertlilerin teknik direktörü Aykut Kocaman açıklamalarda bulundu.

Kocaman şöyle konuştu;

Gole kadar net şekilde planladığımız gibi gitti. Doğru oynadık 2-3 farklı öne geçebilirdik. Trabzonspor'un ani ataklarını önleyerek doğru oynadık. Her türlü galibiyete çok yakındık. Çok üzgünüm şuanda. Golden sonraki bölümde çok kötü olmamakla birlikte işin bireyselleştiği bölüm oldu. Trabzonspor ilk net pozisyonda gol attı. Maç oradan sonra çok daha farklı olabilirdi. Sonraki süreçte beraberliği bulduk. Temelde bakıldığında bu atmosferde zor bir deplasman. Elimizdeki iki puanı yitirdik. 

İlk yarıda çok net Pereira'nın her maç yaptığı net kırmızı kart. Kucka ile beraber. İkinci yarıda ise Fernandao'ya da verilebilirdi belki. Ama ilk yarıda verse maç bitecekti. Bugün hakem ikinci yarıda kaliteyi düşürdü. Kendi kalitesine yakışmadı. 

 
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ts61
Ts61 - 2 yıl Önce

İnsan degilsin...azizin uşağı

Hüseyin Akyüz, almanya
Hüseyin Akyüz, almanya - 2 yıl Önce

Atima gülenin esegi olsa,sanki seninkiler cok efendi

Canca53
Canca53 - 2 yıl Önce

Konuşana bak karabükspor macinda iki direk kirmizi kartivar şikebahcenin ama o maçtan sonra bunlari görmeyip nedense gündem değiştirmek için 7 ci siradaki takıma bakmak lazim diye yani trabuzonspor u hedef gösteren aykut efendi kendi topcularinin yaptiği pislikleri görmeyen ne hikmetse perrari yi gördü.sen aykut efendi şike bahçe sirf başarisiz olma pahasina ilk yarinin 7 haftasindan sonra seni göndermediler çünkü 2010 2011 sezonunda nasil masa başi oyunlarinizla mac kazandiklariniz yaptiğiniz şikeler birbir ortaya çıkmasın dıye seni göndermediler aykut efendi çünkü sana güvendikleri için kalmadin şikebahcede aykut efendi sirf yaptiğiniz pislikler üstü açılmasın diye seni göndermediler aykut efendi

serkan
serkan - 2 yıl Önce

size böyle adamlar lazım parera kadar herkes yüreğini koysa bizim sırtımız yere gelmez.

Ts 61
Ts 61 - 2 yıl Önce

Senin var ya sahtekar hilebaz... Senin var ya....

Savatanica
Savatanica - 2 yıl Önce

KOCAMAL yine konuştu! Alışmış tabii hakemler hep lehine karar verecek.Trabzonda o biraz sıkar Azizenin uşağı seni.Sizin gibi gücün adaleti üzerine çöreklenmişlere bir yumruktur Trabzonspor.Korka korka gelirsiniz,defolup gidersiniz,yenemesek de yenmis kadar ederiz KOCAMAL!

Abanoz
Abanoz - 2 yıl Önce

2011 hırsızı arsızı Konya'da iken neden bu kadar konuşmuyordun hakemler hakkında. Azizi aldın arkana gündem saptırıp manipülasyon yapmaya, hedef şaşırtmaya başladın. Çünkü TS senin kabusun.

Tahsin
Tahsin - 2 yıl Önce

Aykut herzamanki gibi boş konuşmalar yapıyor


SIRADAKİ HABER

banner513