Flaş gelişme... Arda Turan dönüyor! İşte takımı

Barcelona'da oynayan Arda Turan, Türk takımıyla prensipte anlaştı.

Flaş gelişme... Arda Turan dönüyor! İşte takımı

Medipol Başakşehir, Arda Turan ile prensipte anlaştı.Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Arda Turan ile prensipte anlaştıklarını, Barcelona Kulübü ile de anlaşma sağlandığı taktirde transferi gerçekleştireceklerini açıkladı.

Göksel Gümüşdağ, kulüp internet sitesine yaptığı açıklamada, İspanya'da Arda ile görüştüğünü belirterek, "Arda'nın arzulu ve hırslı, bize karşı çok istekli olması, kulübün oyuncuyu bize vermeye sıcak bakması, bizim için büyük bir maliyet olmasına rağmen, özellikle iki büyük sponsorumuzun bu transferin gerçekleşebilmesi için yapmaya hazır olduğu büyük fedakarlıklar sebebiyle prensipte olumlu bir izlenimle geri dönüyorum" dedi.

Başkan Gümüşdağ'ın açıklaması şöyle;

"Arda Turan ile kulübümüz arasındaki görüşmelerin basına yansıyan detayları hakkında resmi bir açıklama yapmak istiyorum :

Arda'nın Barcelona'dan ayrılma ihtimali sonrasında bir dizi görüşmeler yaptık ve geçtiğimiz Pazar günü kulüp avukatımızı İspanya'ya gönderdik. Bazı olumlu gelişmeler neticesinde Asbaşkanlarımız Mustafa Saral, Mesut Altan, Ömer Ayvacı ile oyuncu temsilcisi ve Barcelona kulüp yetkilileri ile bir araya gelmek için, İspanya'ya geldiler. Ben de onlarla birlikte, Arda ile yüz yüze konuşmak, kulüpler arası anlaşma sağlandığı takdirde Medipol Başakşehir'de oynamak hakkında gerçekten ne hissettiğini öğrenebilmek için İspanya'ya geldim.

Ekibimiz ve oyuncu temsilcisi gün boyu bir dizi görüşme yaparken, ben Arda ile vakit geçirdim ve kendisinin Medipol Başakşehir formasını giymekten çok mutlu olacağını, yeniden zirveye çıkmaya hazır olduğunu, hırsını, isteğini gördüm, hedeflerini dinledim, akabinde Barcelona kulübü CEO'su Oscar Gomar ile bir görüşme yapıldı.

Kısaca söyleyebilirim ki, Arda'nın arzulu ve hırslı, bize karşı çok istekli olması, kulübün oyuncuyu bize vermeye sıcak bakması , bizim için büyük bir maliyet olmasına rağmen, özellikle iki büyük sponsorumuzun bu transferin gerçekleşebilmesi için yapmaya hazır olduğu büyük fedakarlıklar sebebiyle prensipte olumlu bir izlenimle geri dönüyorum.

Tabi ki spor medyasının heyecanını anlıyorum ve aynı heyecanı ben de yaşıyorum. Fakat Barcelona kulübünün kurumsal yapısına saygı göstermeli ve transferin gerçekleşebilmesi için gereken prosedürlerin tamamlanmasını beklemek zorundayız. Prensipte birçok konuda anlaşmış olmamıza rağmen, fiiliyatta hala atılması gereken birkaç adım var. Ekibim, oyuncu temsilcisi ve Barcelona kulüp yetkilileri temas halindeler. Umut ediyorum ki olumlu bir sonuçla geri döneceklerdir."

Flaş gelişme! Arda Turan dönüyor. İşte takımı

 
Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2018, 14:41


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cesut
Cesut - 10 ay Önce

Eminenin yanları saçar aldığı paraları. Söyle şikeci küfürbaz Göksel, Emineden mi aldın o paraları?

Cem Demir
Cem Demir - 10 ay Önce

ah arda trabzona gelsen ayni performansına kavuşursun.... ama sen istanbul sevdalısın!

Savatanica
Savatanica - 10 ay Önce

Sakıb transferi için bizim de olumlu izlenmlerimiz var.Sampiyonluk için olmazsa olmaz , taraftar çıldırıyor , sponsorlar Sakıb için klübün kapısında yatıyor ve hepimiz fedakarlık yapmaya hazırız! Küçük düşünen küçük kalır , hepimiz bizdeki küçük kafalıların hedefinin avrupa kupaları olduğunu biliyoruz.Şampiyonluk isteyen klupler böyle transfer yapar.Ha param yok alamam,ben anca Sakıb'ı alırım , o da verirlerse diyorsan da şampiyonluktan bahsedip taraftarı kandırmayacaksın.Ya göründüğün gibi ol , ya da olduğun gibi görün...

Okan erdogdu
Okan erdogdu - 10 ay Önce

Bu degirmenin suyu nerden geliyor.ver mehteri

Süleyman Özmen
Süleyman Özmen - 10 ay Önce

Bu Arda bir türlü kendini geliştirmediki, bari en azından İngilizce öğrenebilirdin İspanyolcayı saymıyorum bile ama nerde o çalışma hırsı sende

banner421