Erkan Zengin yeni adresini açıkladı

Trabzonspor'un eski futbolcusu Erkan ülkesine dönüyor

Erkan Zengin yeni adresini açıkladı

Trabzonspor'un eski futbolcusu Erkan Zengin, sosyal medya hesabından Eskişehirspor ile yollarını resmen ayırdığını duyurduktan hemen sonra bir paylaşım da İsveçce yaptı. Erkan Zengin’in yabancı dilde yaptığı paylaşımdaki ifadeleri dikkat çekti.

Eskişehirspor’dan alacakları nedeniyle sözleşmesini feshettiğini duyuran Erkan Zengin’in İsveçce yaptığı paylaşımdaki ifadeleri yeni bir transfer olarak yorumlandı.

Erkan Zengin: Bir sonraki durak Stockholm!
Erkan Zengin, Eskişehirspor ile yollarını ayırdığını İsveçce olarak paylaşırken sonunda “Bir sonraki durak Stockholm!” dedi. Erkan Zengin’in bu paylaşımı İsveç’te futbolseverler arasında heyecan yarattı.

Erkan Zengin’in eski takımı Hammarby takımına transfer olacağı iddiası konuşulmaya başlandı. Erkan Zengin konu ile ilgili Eskişehirspor ile yolları ayırmadan önce konu ile ilgili yaptığı açıklamasında ”Hammarby Spor Direktörü Jesper Jansson ile hiç görüşmedim. Neler olacağını göreceğiz. Benim de hesaba kattığım bir ailem var. Transfer dönemi kapandı. Bu yüzden ABD veya İsveç gibi yerlere gitmek zorundayım. Eve dönebilirim, göreceğiz.” Demişti.

2018 Dünya Kupası’nda İsveç Milli Takımı’nın formasını bir kez daha giymek istediği bilinen Erkan Zengin’in vakit kaybetmeden bir kulüp ile anlaşması bekleniyor

(Vatan)


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erkancan
Erkancan - 10 ay Önce

Erkan zenginin degerini bilemedik suan olaydi on tane olcay sahan ederdi erkan cok iyi oyuncudu yusuf erdoganda iyiydi

MRT
MRT - 10 ay Önce

ERKAN ZENGİN HEYACAN YARATTI ENTERESAN ŞİKE BAHCEYE GİTMEK İÇİN HARAP ETDİN KENDİNİ ERKAN

banner421

banner426

banner432

banner443

banner441