7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

"Cavanda transferinde hırsızlık..."

Levent Nazifoğlu, “Galatasaray’da hepimiz kirlenmiş, para götürmüş vaziyetteyiz. Hepimizin banka hesaplarının izi sürülsün” dedi.

Spor 07.02.2018, 08:49
"Cavanda transferinde hırsızlık..."
G.Saray eski yöneticisi Levent Nazifoğlu,  gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Nazifoğlu, Trabzonspor'dan transfer edilen Cavanda konusunda da açıklamalarda bulundu

CAVANDA KIRMIZI ÇİZGİ
Nazifoğlu, özellikle Cavanda transferiyle ilgili şu yorumu yaptı: "Cavanda'yı bonservis bedeli ödemeden alalım dedik. Başkan (Özbek) 'Ben kefilim, Trabzonspor zor durumda. Bunu mutlaka bir şekilde almamız lazım. Trabzonspor'la böyle bir pazarlığa girmeyelim' dedi. Hatta 'Başarısız olursa parasını ben ödeyeceğim' demişti. Bu arada Başkan Mustafa Cengiz de 'Cavanda bedava gelebilirdi, burada bir hırsızlık var mı bilmiyorum. Araştırmak, bakmak lazım' dedi. Hep birlikte göreceğiz neler olacak."

BEN KARŞI ÇIKTIM
Eski yönetici Nazifoğlu, Cavanda transferi gündeme geldiğinde karşı çıktığını belirterek, "Hoca istiyordu, gerçi biz hocanın dediklerini çok yapan bir yönetim değildik" diye konuştu.

Yorumlar (7)
Özgür 5 yıl önce
Selcugu ayartip bedavaya alırken hiç sıkıntı yoktu, Cavanda için üç kuruş para verdiler diye kanlarına dokundu beyefendilerin. Sen git Amrabat'ı,Çamdal'ı, Hamit'i, Bruma'yı, Fransızların 800 bin euro bile maaş vermedikleri Sneijder'i incele. Sizin gibi yöneticilere hırsız bile çok masum bir laf olur.
mrt 5 yıl önce
hep araştırın ne olacaksa
6161 5 yıl önce
Komik duruma düşmeyin. Arastirmak ne boş bir cümle. Ülkemizde 150 yıl hapsi istenen de araştırıldı ulu orta şike yapan da araştırıldı yolsuzluk yapanda rüşvet yiyen de araştırıldı peki sonuç ne oldu. Hangisi ceza aldı. Herkes bir kılıf buluyor olan garibana oluyor.
horoz 5 yıl önce
hadi oradan en iyi topcularımızı zamanında kandırıp alanlarmı bunları söylüyor
ercan 5 yıl önce
Selçuğu devre arasında Zehirledi sn terim (Terim Ndiaye için başkanlarına bu ifadeyi kullandı ama bu ifade bizi daha eskiye götürdü !) ne dedi ?
Tonyali 5 yıl önce
Biz laz uk ataruk size bir kazuk .slm
Ercan 5 yıl önce
Malesef Futbolumuz çok kirlendi.her türlü entrika var

Gelişmelerden Haberdar Olun

@