Aziz Yıldırım Trabzonluları suçladı!

Fenerbahçe'nin şikeden hüküm giymiş başkanı Aziz Yıldırım derbide yaşanan olaylarda Trabzonluları suçladı

Spor 24.04.2018, 14:35 24.04.2018, 14:56
Aziz Yıldırım Trabzonluları suçladı!

Haber61 Spor Servisi

Türkiye Kupası'nda geçen hafta içi oynanan olaylı Fenerbahçe Beşiktaş maçıyla ilgili olarak sarı lacivertlilerin başkanı Aziz Yıldırım açıklamalarda bulundu.

Aziz Yıldırım şike sürecinde olduğu gibi geleneği bozmadan herşeyin bir komplo ve kumpas olduğunu iddia ettiği açıklamasında Trabzonluları suçladı.

Yıldırım " Şenol Güneş, Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek Trabzonlu. Maçı sonuna kadar gerdiler. Trabzonluların 95-96 ve 2010-11 sezonlarında şampiyonlukları bize karşı kaybetmeleri nedeniyle kızgınlığı var. Onun kızgınlığıyla böyle yapıyorlar." dedi.

Şenol Güneş'in Bursa'da ve Trabzon'da Fenerbahçe'ye karşı bu tavrının aynı olduğunu söyleyen Yıldırım ayrıca " Trabzon'da otobüsümüz kurşunlandı. Bize göre failleri belli. Ama sonuç yok." ifadelerini kullandı.

Ayrıca Şekip Mosturoğlu da Tolga Zengin hakkında uğradıkları zararın maddi tazmini için dava açacaklarını söyledi.
Yorumlar (19)
asi 3 yıl önce
trabzonda olur adı holıganlık kadiköyde olur adı kumpas eyy güzel istanbull faiilleri belli ise açıkla kardeşşş seni tutan mı var
Mustafa Akyel 3 yıl önce
Sanki 57.dakikaya kadar her taraf güllük gülistanlıktı. Hakem o kadar tölerans gösterdi ki ancak buraya kadar dayanabildi.
Stuttgartlı ihsan 3 yıl önce
Trabzon kadar başına taş düşsün
Güven 3 yıl önce
Hale kusuyorlar yaptıkları pislikler bitmedi şike yaptılar RTE akladı futbol terörü yaptılar RTE kumpas var dedi ne yaparlarsa recep aklıyor ey Trabzon halkı sandığa gidip Hakkınızı çala ve hale sizi suçlayan bu pisliklere oy vermeyin AKP CHP MHP hepsi aynı sandığa gidp bunlara oy verir AKP tekrar istediğini alırsa bilinki bunlardan daha ahlaksızsınız
tekin61 3 yıl önce
Palyaço...
Cemil 3 yıl önce
Demedim mi Samet söyle bakayım.
Doğru başkanım:)
Akrep 3 yıl önce
Bunlar insan degil insan nusfetdeleri. Insanda biraz olsun sahsiyet olmali kisilik olmali. Yazik cok yazik.
sinan 3 yıl önce
Gene ilaçlarını almadı. Biri azize ilaçlarını versin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@