Aziz Yıldırım: Rizelinin çoğu Fenerbahçelidir

Aziz Yıldırım Trabzon'dan Rize'ye gitti

Aziz Yıldırım: Rizelinin çoğu Fenerbahçelidir
Trabzonspor ile oynayacakları karşılaşma için 1 gün öncesinden Trabzon’a gelen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, beraberindeki kulüp yöneticisi ile birlikte Rize’de Fenerbahçe Kulübü Kongre üyeleri ile buluştu. Burada kendisini sadece başkanı olduğu kulübün üyeleri değil ayrıca Rizespor Kulüp Başkanı Hasan Kemal Yardımcı karşıladı.

Fenerbahçe Kulübünün kongre üyelerinden Asım Çillioğlu, Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım’a gemi maketi hediye etti. Aziz Yıldırım ise Çillioğlu’na Fenerbahçeli futbolcuların imzasının yer aldığı 53 numaralı formayı hediye etti.

Burada bir açıklama yapan Fenerbahçe Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım, Rizelilerin çoğunun Fenerbahçe taraftarı olduğunu ve bundan mutluluk duyduklarını dile getirerek, “Oyuncuların imzaladığı bir forma hediye ediyoruz. Rize bizim için ayrıca özellikli bir şehir. Her zaman burada evimizde hissettik kendimizi. Rizelinin çoğu Fenerbahçelidir, bundan dolayı da her zaman gurur duyduk” dedi.

Karşılıklı verilen hediyelerin ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.
YORUM EKLE
YORUMLAR
61 kadir
61 kadir - 2 yıl Önce

Helal Rize neden düştüğünü anladın mı ..

Serkan
Serkan - 2 yıl Önce

Tam zamanında bi provakasyon daha rize trabzon arası açıkken yapılmis anlamlı bi ziyaret tamda fenere yakışır şekild e

dikkat beyler
dikkat beyler - 2 yıl Önce

rize fındıklılıyız. çervatoğlu sülalesindeniz ve trabzonspor kurucularından BAHRİ ÇERVATOĞLU nu hatırlatırım. trabzonsporun kurucuları arasında rizeli var ya da rize kütüklü var. bunlar tarihi bilgi başka anlamı yok. rize fb geçmişli trabzon gs geçmişlidir. sonra bir fırtına koptu trabzon komple trabzonsporlu oldu rizenin bir kısmı. abartılacak bişey yok oyuna gelmeyin...

Ercan
Ercan - 2 yıl Önce

SAkin olun kardeşler. Rizede bir sürü Trabzonsporlu da var. Bu bir tahriktir sadece ve bunu istediklerini de biliyoruz. Large olun. P...tlara verilecek ceza sakin kalıp onları mağlup etmektir

Gürkan61
Gürkan61 - 2 yıl Önce

Bunların yapmaları gereken ilk şeyin alınlarına kazınmış şikeci hırsızlar etiketinin silinebilmesi için neler yapılabilirin çalışması olmalıdır. Çalıp sahiplendikleri,alınlarına şikeci hırsızlar etiketinin kazınmasına sebep olan,dünyada futbolun utancı olmalarına sebebiyet veren,sporla ahlaksızlığın aynı çatı altında buluşmasının örneği olan bu rezalet şikeci hırsız utanç camiasının boynundaki yafta olarak sonsuza dek pisliğin simgesi olduklarını hatırlatacaktır.
Bu durumu kendi camiaları yaratmıştır.Şikecihırsızbaşı ve üç beş çapulcu hırsızı dışlayabilseydiler şikeci hırsız etiketi alınlarına kazınmazdı.Ama topyekün camia olarak gaspa hırsızlığa rezalete sahip çıkarak şikeci hırsızlar ünvanını iliklerine kadar haketdiler. Bunu her ne kadar kabul etmek istemezselerde gerçek bu ve dünya döndükce alınlarından silinmeyecek.

Bayro
Bayro - 2 yıl Önce

Alt ligdeki alt yapısına ziyarete gitmiş.Yarın taraftar sakın kalıp sadece sonuna kadar takımı desteklerse kesinlikle yeneriz.inşAllah yeneceğiz.

Cizyo
Cizyo - 2 yıl Önce

Insanlar bu kadar nankör olurmu

Cizyo
Cizyo - 2 yıl Önce

Rizeye icerde 5 disarda 15 siz siz olun birinci lige cikmayin fenerbahce yeter size


SIRADAKİ HABER

banner513