7m


7m

hyundai

Ve görüşme gerçekleşti

Erdoğan ile İnce görüşme gerçekleştirdi

Siyaset 09.05.2018, 22:32
Ve görüşme gerçekleşti

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, AK Parti Genel Merkezi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. İnce, "Başarılar diledik, sohbet ettik, dertleştik" dedi.

AK Parti Genel Merkezi'nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, çıkışta kısa bir açıklamada bulundu. İnce, yaklaşık 45 dakika süren görüşme sonrası "Sayın Genel Başkan'a ve AK Partiye başarılar diledik, sohbet ettik, dertleştik" dedi. İnce daha sonra soru almadan aracına binerek ayrıldı.

Görüşmede yer alan ve İnce'yi uğurlayan AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ise "Sayın Cumhurbaşkanımız'la ile Cumhuriyet Halk Partisi adayı Sayın Muharrem İnce ve Grup Başkanvekili Engin Altay birlikte güzel bir sohbet ettiler. Birbirlerine başarılar dilediler. İkisi de Rizeliymiş, güzel bir sohbet oldu" diye konuştu.


Yorumlar (6)
Mavi firtina 4 yıl önce
Nihayet tayipin karsisinda ciddi birsi var onun hakkindan anca muharrem ince gelir.tahminim kendisine Sarasin bosaltmaya basla demistir
Süleyman Özmen 4 yıl önce
O Mesut Yılmaz'ın hemşehrisi olur Tayyip'le yıldızları örtüşmez ikiside dik kafalı
Serkan öztürk 4 yıl önce
Recep ayı geçti gitti Şimdi Muharrem ayları
Gazi Abdülhamit han 4 yıl önce
Tayyip erdoganin saraydaki koltuk ssllanmaya basladi devrilmeye gunler kaldi.
Muzo 4 yıl önce
Reis Muarreme ayar cekmis
Haci 4 yıl önce
Tayyip erdogan Muharrem ince ucun gariban demusti simdi zoru gorunce adamla gorustu.Millette simdi soray ne oldi gariban dedugun adam milletun adami olmasun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@