7m


7m

hyundai

Türkeş’i proteste eden "vatandaş" MHP Yöneticisi çıktı

MHP Milletvekili Tuğrul Türkeş, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Başbakanlık Resmi Konutu'nda yaptığı görüşmeden çıkışında protesto edilirken, protestocunun sıradan bir "vatandaş" olmadığı, MHP Ankara Mesleki ve STK'lardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olduğu

Siyaset 28.08.2015, 10:08
Türkeş’i proteste eden

MHP Milletvekili Tuğrul Türkeş, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Başbakanlık Resmi Konutu'nda yaptığı görüşmeden çıkışında protesto edilirken, protestocunun sıradan bir "vatandaş" olmadığı, MHP Ankara Mesleki ve STK'lardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olduğu öğrenildi.

Davutoğlu'nun hükümette görev alma teklifini kabul eden Türkeş, dün de Başbakan'la yaklaşık 1 saat 10 dakika süren bir görüşme yaptı. Türkeş, Başbakanlık Konutundan çıkışında ise adının Adem Durgut olduğunu söyleyen bir kişi tarafından protesto edildi. "Yazıklar olsun sana" diye bağıran Durgut, basın mensuplarına da "Alparslan Türkeş'e ihanet edenler bunun hesabını verecek. Alparslan Türkeş'in askeriyim, ben onun öz evladıyım" açıklamasını yaptı.

Protesto basında "MHP'ye gönül vermiş bir vatandaşın tepkisi" olarak yer alırken, Adem Turgut'un MHP Ankara İl Başkanlığında Mesleki ve STK'lardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olduğu öğrenildi.

Türkeş’i proteste eden

Türkeş’i proteste eden


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@