banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzonlu vekilden Can Dündar yorumu

Trabzonlu vekilden ince Can Dündar göndermesi Haber61/Haber Servisi Ak Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, sosyal medya hesabından Can Dünar’ın tutuklanmasıyla ilgili şu yorumu yaptı; Bir hukukçu olarak daima özgürlüklerden yanayım. Ama gazetec

Siyaset 27.11.2015, 14:20
Trabzonlu vekilden Can Dündar yorumu

Trabzonlu vekilden ince Can Dündar göndermesi

Haber61/Haber Servisi

Ak Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, sosyal medya hesabından Can Dünar’ın tutuklanmasıyla ilgili şu yorumu yaptı; Bir hukukçu olarak daima özgürlüklerden yanayım. Ama gazetecilik adı altında MIT'e, devlete kumpas, basın özgürlüğü olarak kabul edilemez.

. Kavramları tersyüz etmekle haklı çıkılamaz.Basın özgürlüğü sınırsız değildir.Ülke menfaatleri söz konusu olduğunda basın sınırını bilmelidir

. Basın özgürlüğü tamam da kendi devletinin istihbarat örgütünü ifşa etmeyi gazetecilik sananlar basın özgürlüğünün arkasına sığınamaz..

ayses.jpg

Yorumlar (7)
Ali kemal b 5 yıl önce
Her yaptıkları haksızlığada hemen bir kılıf bulmada üstlerine yok.
Mesut 5 yıl önce
He he tamam
selim çavuş 5 yıl önce
sahi o silahlar nereye gidiyordu bilen var mı? birileri yardım malzemesi diyordu ayşe hanım gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır ve halkın her şeyi bilmek gibi bir hakkı vardır o yüzden bu bir gazetecilik işidir o silahları can dündar çekmedi, devletin jandarması çekip dosyaya koymuş burada hainlik falan da söz konusu olamaz. oradan başlarsak sizin partinin durumu çok daha vahim..
Ö. İlker Özgür 5 yıl önce
Senin istihbarat dediğin dandik kurum her yönüyle açığa çıkmış. Gidip o kuruma gerekli yaptırımı uygulayacağına haberi yapan gazeteciyi yargılıyorsun. Ama senin dandik istihbarat kurumunun dandikliği sürüyor. Yarın Can Dündar olmaz başka gazeteci yapar böyle haberleri. Dünyanın her yerinde bunun haberi yapılır.
MEHMET KÜÇÜK 5 yıl önce
tün dünya biliyor,herkes 6 ay önce yazdı suç olmuyor.muhalif basın yazılışa mı suc oluyor. bu özgürlük yarın vekilede lazım olacak.
Hasan öztürk 5 yıl önce
Ben bir gurbetçi ülkesini seven biri olarak tespitim Akp ülkemizi Adaletsiz bir düzene götürüyor.yazık.herkes haşa sanki peyganber gibi bir kişinin peşine takılmış padişahım çok yaşa düzeni olmuş.
Burak öztürk 5 yıl önce
Bunlarda utanma kalmamış.millet bol keseden oyları verince bunlarda insanlara istediği gibi muamele yapıyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@