Soylu teşkilata böyle seslendi; 25 bin ‘evet’ daha istiyorum

Soylu dün Trabzon’a gelerek teşkilat üyeleriyle bir araya geldi

Siyaset 04.03.2017, 09:51
Soylu teşkilata böyle seslendi; 25 bin ‘evet’ daha istiyorum
İç işleri Bakanı ve Ak Parti Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu dün Trabzon’a gelerek teşkilat üyeleriyle bir araya geldi ve referandum startını verdi.

Basına kapalı yapılan toplantıda İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’nun moralinin yüksek olduğu gözlendi.

Bakan Soylu, anket sonuçlarını partilileriyle paylaşırken burada, “3 Aydır anket çalışmalarımız sürüyor. Yüzde 70 civarında ‘evet’ çıkıyor. Bu güzel ama yeterli değil” dedi.

Seçim Koordinasyon Merkezi yöneticisilerinin referandumda ne yapacakları ile ilgili seçim çalışmalarını dinleyen ve raporlarının sunumunu dikkatlice inceleyen Bakan Soylu, “ Şu anda 25 bin oya daha ihtiyacımız var. Daha çok çalışmalıyız. Herkese neden ‘evet’ anlatmalıyız. Kapı kapı gezerek, köylerimizdeki vatandaşlarımızın ayağına giderek yapmalıyız” dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (12)
Başka isteğin 4 yıl önce
Şu fotografta hicte %70 alıyormuş gibi bir görüntünüz yok.daha cok HAYIR önde ne yapsak diye düşünüyorsunuz gibi durum var.
Vatan 4 yıl önce
Amerika bolmek istedigi ulkeye once diktatorluk getirir sonar kendi diktatorunu getirir sonra da Kurdistan kurar. Hayir dyeing oyunu bozun. Cu
Bir Vatandaş 4 yıl önce
"Vatandaşın ayağına gidelim." diyormuş ya sayın Soylu, vatandaş çoluğuna çocuğuna iş isterken kapıları yüzlerine kapatıyorsunuz da oy zamanı mı vatandaşın değerli oluyor. Siz iyice azdınız. Size oy moy yok.
Mustafa salih 4 yıl önce
Sayın Soylunun inadına Trabzon Hayır diycek
Evet 4 yıl önce
Geçmişteki gerçekleri görmeyip, hayır diyeceklere şaşarım. Kendi çıkarlarını ülke, millet çıkarlarının önünde görenlerin bu ülkede hangi eserleri var? Yazık, çok yazık.
Evet 4 yıl önce
Vatandaşın ayağına gitmek, ona kazandırılan eserlerle olun. Devleti yöneten bütün vatandaşına hizmet yapar. Kişisel çıkarları bırakalım. Kafamızı kumdan çıkaralım. Ülke düşmanlarının ekmeğine yağ sürmeyelim. SAYGILARIMLA.
Amca 4 yıl önce
Sonuna kadar EVET. hele Soylu gibi bir bakana sahip Trabzon çıtayı daha da yükseltmeli.....hayırcıların şimdilik kuzu postuna bürünmelerine aldanmayız....çektirdiklerinizi bu millet unutmaz.
Kurt 4 yıl önce
Arkadaslar pkk "Ben Kurdistan eyaleti istiyorum ve bu yuzden evet diyorum" deseydi siz ne diyecektiniz, tabii ki hayir. Pkk teroristtir haindir AMA aptal degil maalesef. Oyunu go run. Pkk evet diyor AMA aciklamiyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@