Saadet Partisi liderinden erken seçim açıklaması

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, açıklananın erken seçim değil baskın seçim olduğunu söyledi.

Siyaset 18.04.2018, 19:40
Saadet Partisi liderinden erken seçim açıklaması

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tarihini 24 Haziran 2018 olarak açıkladığı erken seçim hakkında yaptığı değerlendirmede, “En hayırlı sonuçlarından biri de milletimizin bu iktidardan erken bir şekilde kurtulmasının vesilesi olacaktır” dedi. Karamollaoğlu “Uyum yasaları bile çıkmadan açıklanan bu tarih, paniğin ve tükenmişliğin göstergesidir” ifadelerini kullandı.

Karamollaoğlu’nun Twitter üzerinden paylaştığı mesaj şöyle:

“Açıklanan tarih, erken seçim değil baskın seçim tarihidir. Bu seçim tarihi, Ak Parti ve cumhur ittifakının ne kadar paniklediğinin işaretidir. Uyum yasaları bile çıkmadan açıklanan bu tarih, paniğin ve tükenmişliğin göstergesidir. Lisanı hal ile diyorlar ki bizim ülkeyi artık 2 ay bile yönetebilecek gücümüz yok. Maalesef bu iktidar hiçbir işi normal yollardan gerçekleştiremiyor. Hep anormal şeyler yapmak ve milleti şaşırtmakla meşguller. Biz söyledik, yine söylüyoruz: Hangi tarihte olursa olsun biz seçime hazırız. Ülkemize hayırlı olsun. Aceleyle, panikle, tükenmişlik psikolojisi içinde aldıkları bu karar inşallah ülkemiz için, milletimiz için hayırlı sonuçlara vesile olacaktır. En hayırlı sonuçlarından biri de milletimizin bu iktidardan erken bir şekilde kurtulmasının vesilesi olacaktır.”

Yorumlar (7)
Yavuz 3 yıl önce
Erbakan hocamın kemikleri sızlıyor
yasin 3 yıl önce
bu seçimin kazananı saadet partisi olacak inşAllah
Okur 3 yıl önce
SP Tayyip seçilmesin derdine düşmüş.
Horyanlı kazim 3 yıl önce
Yahu biraz haya
61 3 yıl önce
Bu insani ben cözemedim inannin bana ölen insanin bu dünyadan bir beklendisi olamaz o ancak öbür dünyada hesap verir
idris 3 yıl önce
hazırsınız belli %1-2 ila kazanacaksınız yaşlı kurtlar partisi oldular zaten hala ses çıkıyor ama yanlış yönde
İLKER TÜRK 3 yıl önce
Rahmetli Erkabanı zamanında linç edenlerin zihniyeti şimdi kendi partisininin içinde....Yazık size ve vatan hainliğinize

Gelişmelerden Haberdar Olun

@