Revi: "Bizim meselemiz millet ve vatandır"

AK Parti Trabzon SKM ve İlçe Başkanları Toplantısı yapıldı.

Siyaset 01.03.2017, 13:06
Revi: "Bizim meselemiz millet ve vatandır"

AK Parti Trabzon Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanları Toplantısı ve İlçe Başkanları Toplantısı İl Başkanı Haydar Revi başkanlığında gerçekleşti. 


Parti binasında gerçekleşen toplantıya İl SKM Başkanı Hasan Dilekoğlu, İl Teşkilat Başkanı Uğur Aydın, İl Seçim İşleri Başkanı Bayram Öztürk, İl SKM Başkan Yardımcısı Kadir Hatipoğlu, İlçe Başkanları ve İlçe SKM Başkanları katıldı. Hem SKM hem de İlçe Başkanları toplantısında konuşan Başkan Revi, “Halk oylamasında Trabzon’umuz 18 ilçesiyle birlikte ülkesinin istikrarı ve kendisinin üzerinde bir güç olmaması için evet diyecektir. Bizim meselemiz nefsimiz değil bizim meselemiz millet ve vatandır. Neden evet denilmesi gerektiğini bu milletin her bir ferdine tek tek anlatacağız” dedi.

Revi: "Bizim meselemiz millet ve vatandır"

“TAM KADRO SAHADA OLACAĞIZ”

Samimiyetle ve heyecanla seçim çalışmalarını yürüteceklerini ifade eden Başkan Revi, “İl ve ilçelerimizde hazırlıklarımız tamamdır. İl ve İlçe SKM Başkanlarımızın hazırladıkları programlarla İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu, Genel Başkan Yardımcılarımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız ve teşkilat mensuplarımızla sahada olacağız. Teşkilatımızın her bir kademesi üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirecektir. Son söz de karar da milletimizin olacak ve bu kararın da evet olacağına inanıyoruz. Trabzon’umuz 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı duruşuyla, 1 Kasım’daki sandığa yansıttığı iradesiyle ve devletine olan sadakatiyle örnek olmuştur. 16 Nisan’da da gereken mesajı yine sandıkta verecektir” ifadelerini kullandı.

Revi: "Bizim meselemiz millet ve vatandır"


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Nihat yilmaz 4 yıl önce
Haydarcığım,sizin meseleniz rte.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@