Ortahisar Belediyesi için aday adaylığını resmen açıkladı

Ali Yazıcı CHP'den Ortahisar Belediyesi Aday Adaylığını resmen açıkladı.

Ortahisar Belediyesi için aday adaylığını resmen açıkladı

Haber61 - Haber Servisi - Trabzon Kuyumcular Odası Başkanı Ali Yazıcı CHP'den Ortahisar Belediyesi aday adaylığını düzenlediği basın toplantısı ile resmen açıkladı.

CHP Ortahisar İlçe Başkalığı binasında yapılan toplantıya Ortahisar İlçe Başkanı Ömer Hacısalihoğlu ve partililer katıldı.

Trabzon'a hizmet için yola çıktığını belirten Ali Yazıcı "nokta projelerle Trabzonumuzun vizyonunu üst seviyelere çıkarmak için çok çalışmak boynumuzun borcudur.” dedi.

Ortahisar Beleidyesi için aday adaylığını resmen açıkladı

Ali Yazıcı şu ifadelere yer verdi;

“2019 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden, Trabzon Ortahisar Belediyesi için yapacağım aday adaylığımı açıklama toplantıma katılımlarınız beni çok mutlu etti. Hepinize en içten duygularımla teşekkür ediyorum ve önümüzdeki yerel seçimlerin güzide şehir Trabzon’umuza  hayırlı olmasını diliyorum. Trabzon’a bugğne kadar hizmet eden, yeni bir vizyon kazandırmaya çalışan herkese huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Trabzon’a hizmet için yola çıkan tüm adaylara başarılar diliyorum.

Ortahisar Beleidyesi için aday adaylığını resmen açıkladı

Aday adayı olma sebeplerimi kısaca sıralamam gerekirse;  yıllardır esnaflık yaptığım, doğup büyüdüğüm bu şehirde yaşanan sıkıntıntıları, eksiklikleri olması gerekenleri halkın içinden gelen bir vatandaş olarak iyi bilmemdir. Adaylık düşüncem yıllar öncesinden beri olmasına rağmen, açıklamak bugüne nasip oldu.

Belediye seçimleri parti ayırt etmeksizin olmalı adaylar hangi partiden olursa olsun bulunduğu ili daha iyi konumlara taşıyabilmek adına çaba göstermeli… Aday gösterilirsem bir partinin değil, her partili insanla kaynaşabileceğimiz yapıda olduğumuzu düşünüyorum ve bu özgüvenle yola çıkıyorum.  Nasibimizde varsa ve bu görev bize laik görülürse barışçıl ve birliktelik anlayışı içerisinde görevimizi ifa edeceğimizden her kesimin fikrine danışacağımızdan ve sosyal belediyecik anlayışını benimseyeceğimizden emin olabilirsniz.. Trabzon’a neler gerek, önceklikli hizmetler neler olmalı, nokta projeler şehir daha vizyonlu bir hale nasıl gelmeli, bunları düşünen bir yapıya sahipiz.

İşssizlikten ekonomiye, turizmden, amatör futbola, trafik sorunundan otopark sorununa, altyapıya sorunundan, yeşil alana, nokta projelerle Trabzonumuzun vizyonunu üst seviyelere çıkarmak için çok çalışmak boynumuzun borcudur.”

Ortahisar Beleidyesi için aday adaylığını resmen açıkladı

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2018, 12:54


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
emrah
emrah - 4 hafta Önce

Sorunları sıralarken ilk sıraya trafik ikinci sıraya yeşil alan şeklin de sıralaman gerekir işsizliği ilk sıraya yazman pek gerçekçi değil neden çünki bu şehir bir sanayi şehri değil o yzden işszil sorunu hiç bir zaman bu şehir de düzelmez bunu bil yapabilecek olduğun şeyleri listele trafik sorununu çözebilirsin yeşil alan sorunu çözebilirsin bunun gibi.

Ersin gemici
Ersin gemici - 4 hafta Önce

Trabzon da değişim şart.CHP kazanırsa Süper olur.şehir kendine gelir

Degisim
Degisim - 4 hafta Önce

Şart

Tuncay
Tuncay - 4 hafta Önce

Adamın hasıdır. En iyi şekilde yapar

banner426

banner443

banner441