7m


7m

hyundai

MHP'li Akşener'den Davutoğlu'na red

MHP'li Akşener'den  Davutoğlu'na red AKP Genel Başkanı, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun geçici hükümet için teklif götürdüğü isimlerden MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener, bakanlık teklifini kabul etmedi. Akşener, geçtiğimiz günlerde bakanlık sorusu içi

Siyaset 26.08.2015, 19:01
MHP'li Akşener'den  Davutoğlu'na red

MHP'li Akşener'den  Davutoğlu'na red

AKP Genel Başkanı, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun geçici hükümet için teklif götürdüğü isimlerden MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener, bakanlık teklifini kabul etmedi.

Akşener, geçtiğimiz günlerde bakanlık sorusu için ”Bana bakanlık teklif etmeye cesaret bile edemezler. Satın alınamayacağımı gayet iyi bilirler” demişti.


Yorumlar (2)
ali duran 7 yıl önce
Lan bunlar milliyetciyse ben yüzbin kat daha milliyetciyim kafatasçılar görevden kaçıyor kaos ortamından rey heasbındalar
ONUR KAYA 7 yıl önce
akp'nin amacı görev vermek değil, mhp 'de sorun çıkarmak için yakın zamanda bahçeli 'nin kulağını çektiği akşener 'e ile yine yakın zamanda sayıp söverek akp'den ayrılan ve ortada adeta cem sultan vakası misali dolaşarak sadece soyadından öte başka fiiliyatı olmayan tuğrul türkeş ' e yem atıp halktan mhp 'ye karşı tepki oluşmasını beklemektir. aksini düşünenlere görev için başka mhp vekilinin mi kalmadığını sorarım. ancak gerçek mhp 'liler bu oyunu yemez.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@