MHP O ilçe teşkilatını kapattı!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, İstanbul Fatih İlçe Teşkilatının, yeni teşkilat kuruluncaya kadar kapatıldığını açıkladı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin, yaptığı yazılı açıklamada, Parti tüzüğünün 52. ve 54. maddelerinin tanıdığı yetkiye isti

Siyaset 20.02.2016, 21:59
MHP O ilçe teşkilatını kapattı!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, İstanbul Fatih İlçe Teşkilatının, yeni teşkilat kuruluncaya kadar kapatıldığını açıkladı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin, yaptığı yazılı açıklamada, Parti tüzüğünün 52. ve 54. maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden; İstanbul Fatih İlçe Teşkilatı'nın, MYK'nın verdiği yetkiye dayanarak Başkanlık Divanı tarafından tüzüğüklerinin 34. Maddesine göre yeni teşkilat kuruluncaya kadar kapatıldığını belirterek bu karar 20 Şubat 2016 tarihinde il başkanlığına ve Kaymakamlığa bildirildiğini kaydetti.

Çetin, 19 Şubat 2016 tarihinde İlçe Başkanlığı ve yöneticiliği sıfatıyla bağdaşmayan tutum, davranışları nedeniyle de Tüzüklerinin ilgili maddeleri gereğince disiplin işlemleri de başlatıldığını vurgulayarak kesin kararın verilmesi akabinde kamuoyunun bilgilendirileceğini ifade etti.

Yorumlar (3)
Ahmet akın 5 yıl önce
Bahceli MHP yi hepten kapatıp Akp ye gecer bu gidişle.
Ahmet Öztürk 5 yıl önce
Hayırdır secim hileligimi bu ihtiyar sesi cikmayan horoz gibi neticede kesilecen sen MHPden
Bonndan gökhan 5 yıl önce
Alooooo bahceli millet uzaya gidiyor sen hala teşkilat kapatmaklan uğraşıyosun aç artık bu hareketin önünü ne yaparsan yap istersen mhp yi kapat ölnez bu hareket ölmez bu dava

Gelişmelerden Haberdar Olun

@