banner491

Kılıçdaroğlu: Kapının önüne koyarım

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Parti içi mücadele, parti içi kavga... Parti içi kavgaya asla izin vermeyeceğim, kavga edenleri gerekirse kapının önüne koyacağım" dedi.

Kılıçdaroğlu: Kapının önüne koyarım
banner492
banner432
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM’deki grup toplantısında yaptığı konuşmada,  şunları kaydetti.

Parti içi mücadele, parti içi kavga... Parti içi kavgaya asla izin vermeyeceğim, kavga edenleri gerekirse kapının önüne koyacağım. Demokrasi hepimiz için geçerlidir. Benim gibi düşünmeyen insanın oyunu sahiplenmek doğru değil. Evet oyu kullanan vatandaşların bir kısmı da pişmanlar.

Bugün bir tarafsız Cumhurbaşkanlığı süreci doluyor. Bir partinin genel başkanı 80 milyonun cumhurbaşkanı olamaz. O dönem bitti. Bir partinin genel başkanı, sadece o partiye oy verenlerin genel başkanıdır, saygıyı da bu çerçevede görecektir. Fenerbahçe'nin kaptanını, Fenerbahçe maçında hakem yapacaksın, olur mu böyle şey? bugün hep birlikte tanık oluyorsunuz, tarafsız olması gereken, hiçbir partiye üye olmaması gereken bir cumhurbaşkanı törenle partisine üye yapılıyor. Bir partinin genel başkanı hakim, vali, bütün üst düzey yöneticileri tayin edecek. Buna elbette izin vermeyeceğiz. Mücadelemiz yeni başlıyor.

YUMRUĞUNU KÜRSÜYE VURAN KILIÇDAROĞLU, "BUNA ELBETTE İZİN VERMEYECEĞİZ"

Kılıçdaroğlu, yumruğunu kürsüye vurarak, "Buna elbette izin vermeyeceğiz. Onun için diyorum mücadelemiz yeni başlıyor diye" dedi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erol
Erol - 3 yıl Önce

Kemal zoruna gitmesin yavrum

K.Atamer
K.Atamer - 3 yıl Önce

Bence o kadar atarlanma,senin makamını dizayn edenler,hooop bir bakmışsın seni kapı eşiğine koymuşlar.

karadeniz61
karadeniz61 - 3 yıl Önce

kimi benimi kapiya koyacan yapma etme kardes !

Bir bilen
Bir bilen - 3 yıl Önce

Aslında sözü parti içindeki muhaliflere ama şimdi kendi diktatörlüğü ortaya çıkar diye "kavga edenler" diye kıvırmış..bunlar mı ülkeye demokrasi barış getireceğim diye ortada gezenler..

banner441

banner472