banner536

banner526

banner513

Kılıçdaroğlu: Kapının önüne koyarım

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Parti içi mücadele, parti içi kavga... Parti içi kavgaya asla izin vermeyeceğim, kavga edenleri gerekirse kapının önüne koyacağım" dedi.

Siyaset 02.05.2017, 20:19
Kılıçdaroğlu: Kapının önüne koyarım
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM’deki grup toplantısında yaptığı konuşmada,  şunları kaydetti.

Parti içi mücadele, parti içi kavga... Parti içi kavgaya asla izin vermeyeceğim, kavga edenleri gerekirse kapının önüne koyacağım. Demokrasi hepimiz için geçerlidir. Benim gibi düşünmeyen insanın oyunu sahiplenmek doğru değil. Evet oyu kullanan vatandaşların bir kısmı da pişmanlar.

Bugün bir tarafsız Cumhurbaşkanlığı süreci doluyor. Bir partinin genel başkanı 80 milyonun cumhurbaşkanı olamaz. O dönem bitti. Bir partinin genel başkanı, sadece o partiye oy verenlerin genel başkanıdır, saygıyı da bu çerçevede görecektir. Fenerbahçe'nin kaptanını, Fenerbahçe maçında hakem yapacaksın, olur mu böyle şey? bugün hep birlikte tanık oluyorsunuz, tarafsız olması gereken, hiçbir partiye üye olmaması gereken bir cumhurbaşkanı törenle partisine üye yapılıyor. Bir partinin genel başkanı hakim, vali, bütün üst düzey yöneticileri tayin edecek. Buna elbette izin vermeyeceğiz. Mücadelemiz yeni başlıyor.

YUMRUĞUNU KÜRSÜYE VURAN KILIÇDAROĞLU, "BUNA ELBETTE İZİN VERMEYECEĞİZ"

Kılıçdaroğlu, yumruğunu kürsüye vurarak, "Buna elbette izin vermeyeceğiz. Onun için diyorum mücadelemiz yeni başlıyor diye" dedi.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
Erol 3 yıl önce
Kemal zoruna gitmesin yavrum
K.Atamer 3 yıl önce
Bence o kadar atarlanma,senin makamını dizayn edenler,hooop bir bakmışsın seni kapı eşiğine koymuşlar.
karadeniz61 3 yıl önce
kimi benimi kapiya koyacan yapma etme kardes !
Bir bilen 3 yıl önce
Aslında sözü parti içindeki muhaliflere ama şimdi kendi diktatörlüğü ortaya çıkar diye "kavga edenler" diye kıvırmış..bunlar mı ülkeye demokrasi barış getireceğim diye ortada gezenler..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@