İYİ Parti İktidarında Trabzonlunun yüzü gülecek

İYİ Parti Trabzon Milletvekiliadayları Hayrat, Çaykara, Dernekpazarı ve Sürmene’ye çıkarma yaptı.

İYİ Parti İktidarında Trabzonlunun yüzü gülecek
banner432

6 milletvekili adayının da katıldığı ziyaretlere İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli ve çok sayıda parti yöneticisi eşlik etti.

İYİ Parti Trabzon milletvekili adayı Hüseyin Örs, halkın kendilerine gösterdiği ilgiye teşekkür ederek ‘‘İYİ Parti daha henüz 1 yaşını tamamlamayan bir parti olmasına rağmen milletin teveccühüne mazhar olmuştur. Gerek Trabzon’un merkezinde gerek diğer ilçelerde gittiğimiz her yerde İYİ Parti’ye olan ilgi bizleri memnun etmektedir. Bugün de gezmiş olduğumuz yerlerde bu aynı izlenimi edindik’’ dedi.

Hüseyin Örs, Millet İttifakına vurgu yaparak ‘‘ CHP, SP, İYİ Parti ve DP’nin yapmış olduğu Millet İttifakı millette karşılığını bulmuştur. Demokrasi adına çok önemli bir hadise olan Millet İttifakı 24 Haziran Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri için çok önemli bir adımdır ’’ dedi. 

Örs, konuşmalarında Trabzon’un yatırımlardan gerekli payı almadığını ve Trabzon’da esnafın çok sıkıntı çektiğini altını çizerek “İYİ Parti iktidarında Trabzonlunun yüzü gülecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 13:34

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih
fatih - 1 yıl Önce

helal olsun,
en azından kupamızı çalamazlar belki?
en azından ts atkısı takıp, fb'ye kumpas kuruyorlar demez,
en azından fındık 15-20 lira olur.
iyi olsun.

İYİ olsun...
İYİ olsun... - 1 yıl Önce

Memleketimiz ve bölgemiz için hayırlısı olsun