banner192

İl il milletvekili listesi - İşte tüm vekiller

AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin il il milletvekili listeleri belli oldu. AK Parti, CHP, HDP, MHP milletvekili adaylarının hangileri milletvekili olmayı başardı? İŞTE İL İL PARTİ PARTİ İSİM İSİM MİLLETVEKİLLERİ TAM LİSTESİ: ADANA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTE

İl il milletvekili listesi - İşte tüm vekiller

AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin il il milletvekili listeleri belli oldu. AK Parti, CHP, HDP, MHP milletvekili adaylarının hangileri milletvekili olmayı başardı?

İŞTE İL İL PARTİ PARTİ İSİM İSİM MİLLETVEKİLLERİ TAM LİSTESİ:

ADANA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Ömer Çelik, Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Talip Küçükcan, Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı

CHP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Elif Doğan Türkmen, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan

MHP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Mevlüt Karakaya, Muharrem Varlı, Seyfettin Yılmaz

HDP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Meral Danış Beştaş

ADIYAMAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat

HDP ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Behçet Yıldırım

AFYONKARAHİSAR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, Hatice Dudu Özkal

MHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Parsak

CHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Burcu Köksal

AĞRI 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP AĞRI MİLLETVEKİLLERİ: Leyla Zana, Berdan Öztürk, Dirayet Taşdemir

AK PARTİ AĞRI MİLLETVEKİLLERİ: Cesim Gökçe

AKSARAY 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ AKSARAY MİLLETVEKİLLERİ: İlknur İnceöz, Cengiz Aydoğdu, Mustafa Serdengeçti

AMASYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ AMASYA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Naci Bostancı, Haluk İpek

CHP AMASYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Tuncer

ANKARA 1.BÖLGE26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ANKARA 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Ali Babacan, Yalçın Akdoğan, Ahmet Gündoğdu, Ali İhsan Arslan, Jülide Sarıeroğlu, Murat Alparslan, Ertan Aydın, Fatih Şahin

CHP ANKARA 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Ayşe Gülsün Bilgehan, Necati Yılmaz, Tekin Bingöl, Aylin Nazlıaka, Levent Gök, Ali Haydar Hakverdi, Bülent Kuşoğlu

MHP ANKARA 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Zühal Topcu, Erkan Bülent Haberal

HDP ANKARA 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Sırrı Süreyya Önder

ANKARA 2.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ANKARA 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Cemil Çiçek, Yıldırım Tuğrul Türkeş, Emrullah İşler, Ahmet İyimaya, Lütfiye Selva Çam, Vedat Bilgin, Aydın Ünal, Nevzat Ceylan

CHP ANKARA 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Şenal Sarıhan, Murat Emir, Ahmet Haluk Koç, Nihat Yeşil

MHP ANKARA 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Şefkat Çetin, Mustafa Mit

ANTALYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökçen Özdoğan Enç, Sena Nur Çelik, İbrahim Aydın, Atay Uslu

CHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Niyazi Nefi Kara, Deniz Baykal, Çetin Osman Budak, Mustafa Akaydın, Devrim Gök

MHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Günal, Ahmet Selim Yurdakul

ARDAHAN 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ: Orhan Atalay

CHP ARDAHAN MİLLETVEKİLİ: Öztürk Yılmaz

ARTVİN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ: İsrafil Kışla

CHP ARTVİN MİLLETVEKİLİ: Uğur Bayraktutan

AYDIN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP AYDIN MİLLETVEKİLLERİ: Bülent Tezcan, Metin Lütfi Baydar, Hüseyin Yıldız

AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Erdem, Abdurrahman Öz, Mustafa Savaş

MHP AYDIN MİLLETVEKİLİ: Deniz Depboylu

BALIKESİR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu, Kasım Bostan

CHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Tüm, Ahmet Akın, Namık Havutça

MHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: İsmail Ok

BARTIN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ: Yılmaz Tunç

CHP BARTIN MİLLETVEKİLİ: Muhammet Rıza Yalçınkaya

BATMAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP BATMAN MİLLETVEKİLLERİ: Ayşe Acar Başaran, Mehmet Ali Aslan, Saadet Becerikli

AK PARTİ BATMAN MİLLETVEKİLİ: Ataullah Hamidi

BAYBURT 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ: Naci Ağbal, Şahap Kavcıoğlu

BİLECİK 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BİLECİK MİLLETVEKİLİ: Halil Eldemir

CHP BİLECİK MİLLETVEKİLİ: Yaşar Tüzün

BİNGÖL 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BİNGÖL MİLLETVEKİLLERİ: Cevdet Yılmaz, Enver Fehmioğlu

HDP BİNGÖL MİLLETVEKİLİ: Hişyar Özsoy

BİTLİS 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP BİTLİS MİLLETVEKİLLERİ: Mizgin Irgat, Mahmut Celadet Gaydalı

AK PARTİ BİTLİS MİLLETVEKİLİ: Vedat Demiröz

BOLU 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BOLU MİLLETVEKİLLERİ: Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü

CHP BOLU MİLLETVEKİLLERİ: Tanju Küpçü

BURDUR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BURDUR MİLLETVEKİLİ: Bayram Özçelik, Reşat Petek

CHP BURDUR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Göker

BURSA 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Müezzinoğlu, Efkan Ala, Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmail Aydın, Zekeriya Birkan, Hakan Çavuşoğlu, Bennur Karaburun, Muhammet Müfit Aydın, Osman Mesten

CHP BURSA MİLLETVEKİLLERİ: Lale Karabıyık, Ceyhun İrgil, Orhan Sarıbal, Erkan Aydın, Nurhayat Altaca Kayışoğlu

MHP BURSA MİLLETVEKİLLERİ: İsmet Büyükataman, Kadir Koçdemir

ÇANAKKALE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİ: Bülent Turan, Ayhan Gider

CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ: Muharrem Erkek, Bülent Öz

ÇANKIRI 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ÇANKIRI MİLLETVEKİLLERİ: Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz

ÇORUM 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLLERİ: Salim Uslu, Ahmet Sami Ceylan, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt

CHP ÇORUM MİLLETVEKİLİ: Tufan Köse

DENİZLİ 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİ: Nihat Zeybekçi, Sema Ramazanoğlu, Şahin Tin

CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİ: Melike Basmacı Kayhan, Kazım Arslan, Gülizar Biçer Karaca

MHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ: Emin Haluk Ayhan

DİYARBAKIR 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP DİYARBAKIR MİLLETVEKİLLERİ: İdris Baluken, Nursel Aydoğan, Nimetullah Erdoğmuş, Feleknas Uca, Altan Tan, Çağlar Demirel, Ziya Pir, İmam Taşçıer, Sibel Yiğitalp

AK PARTİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Galip Ensarioğlu, Ebubekir Bal

DÜZCE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ DÜZCE MİLLETVEKİLLERİ: Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir

EDİRNE 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP EDİRNE MİLLETVEKİLLERİ: Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan

AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ: Rafet Sezen

ELAZIĞ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLLERİ: Tahir Öztürk, Metin Bulut, Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı

ERZİNCAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ: Sebahattin Karakelle, Serkan Bayram

ERZURUM 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLLERİ: Recep Akdağ, Mustafa Ilıcalı, Zehra Taşkesenlioğlu, İbrahim Aydemir, Orhan Deligöz

MHP ERZURUM MİLLETVEKİLİ: Kamil Aydın

ESKİŞEHİR 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Nabi Avcı, Harun Karacan, Emine Nur Günay

CHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Gaye Usluer, Utku Çakırözer, Cemal Okan Yüksel

GAZİANTEP 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Şimşek, Abdulhamit Gül, Ahmet Uzer, Şamil Tayyar, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Abduljadir Yüksel, Mehmet Erdoğan

MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ:

CHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Akif Ekici, Mehmet Gökdağ

HDP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Mahmut Toğrul

MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Ümit Özdağ

GİRESUN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ GİRESUN MİLLETVEKİLLERİ: Nurettin Canikli, Cemal Öztürk, Sabri Öztürk

CHP GİRESUN MİLLETVEKİLİ: Bülent Yener Bektaşoğlu

GÜMÜŞHANE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ: Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş

HAKKARİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP HAKKARİ MİLLETVEKİLLERİ: Selma Irmak, Nihat Akdoğan, Abdullah Zeydan

HATAY 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLLERİ: Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Fevzi Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu

CHP HATAY MİLLETVEKİLLERİ: Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Birol Ertem

MHP HATAY MİLLETVEKİLİ: Mehmet Necmettin Ahrazoğlu

IĞDIR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP IĞDIR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Emin Adıyaman

AK PARTİ IĞDIR MİLLETVEKİLİ: Nurettin Aras

ISPARTA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLLERİ: Süreyya Sadi Bilgiç, Sait Yüce

CHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ: İrfan Bakır

MHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ: Nuri Okutan

İSTANBUL 1.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ İSTANBUL 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ:  İsmail Kahraman, Mustafa Ataş, Mihrimah Belma Satır, Erol Kaya, Ahmet Berat Çonkar, Berat Albayrak, İsmet Uçma, Metin Külünk, Ravza Kavakçı Kan, Azmi Ekinci, Osman Boyraz, Hasan Turan, Hasan Sert, Mehmet Ali Pulcu, Hurşit Yıldırım, Hulusi Şentürk

CHP İSTANBUL 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Şafak Pavey, Gamze Akkuş İlgezdi, Gürsel Tekin, Barış Yarkadaş, Mehmet Akif Hamzaçebi, Mahmut Tanal, İlhan Kesici, Oğuz Kaan Salıcı, Onursal Adıgüzel, Ali Özcan, Yakup Akkaya

MHP İSTANBUL 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Edip Semih Yalçın, İzzet Ulvi Yönter

HDP İSTANBUL 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Selahattin Demirtaş, Hüda Kaya

İSTANBUL 2.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ İSTANBUL 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Hayati Yazıcı, Volkan Bozkır, Burhan Kuzu, Ayşe Nur Bahçekapılı, Fatma Betül Kaya, Ekrem Erdem, Aziz Babuşcu, Durmuş Ali Sarıkaya, Şirin Ünal, Fatma Benli, Hüseyin Bürge, Haydar Ali Yıldız, Ahmet Hamdi Çamlı, Markar Eseyan

CHP İSTANBUL 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Selina Doğan, Aykut Erdoğdu, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Süleyman Sencer Ayata, Gülay Yedekçi Arslan, Kadri Enis Berberoğlu, Didem Engin

MHP İSTANBUL 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu, Celal Adan

HDP İSTANBUL 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Celal Doğan, Filiz Kerestecioğlu

İSTANBUL 3.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Mehdi Eker, Mustafa Şentop, Mehmet Doğan Kubat, Serap Yaşar, Feyzullah Kıyıklık, Mehmet Muş, Nureddin Nebati, Mehmet Metiner, Harun Karaca, Tülay Kaynarca, Mustafa Yeneroğlu, Erkan Kandemir, Halis Dalkılıç, Mürteza Zengin, Yıldız Seferinlioğlu, Abdulklah Başçı

CHP İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Bihlun Tamaylıgil, İlhan Cihaner, Engin Altay, Ali Şeker, Erdoğan Toprak, Eren Erdem, Mehmet Bekaroğlu, Zeynel Emre, Sibel Özdemir

HDP İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Pervin Buldan, Garo Paylan, Erdal Ataş

MHP İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Atila Kaya, İsmail Faruk Aksu, Arzu Erdem

İZMİR 1.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP İZMİR 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Selin Sayek Böke, Musa Çam, Ahmet Tuncay Özkan, Tacettin Bayır, Özcan Purçu, Ali Yiğit, Murat Bakan

AK PARTİ 1.BÖLGE İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Binali Yıldırım, Mahmut Atilla Kaya, Hüseyin Kocabıyık, Necip Kalkan

MHP İZMİR 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Oktay Vural

HDP İZMİR 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Ertuğrul Kürkçü

İZMİR 2.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP İZMİR 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Zeynep Altıkol Akatlı, Kemal Kılıçdaroğlu, Zekeriya Temizel, Mustafa Ali Balbay, Aytun Çıray, Atila Sertel, Kamil Okyay Sındır

AK PARTİ İZMİR 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Fatma Seniha Nükhet Hotar, Mustafa İbrahim Turhan, Hamza Dağ, Kerem Ali Sürekli

MHP İZMİR 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Kenan Tanrıkulu

HDP İZMİR 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Müslüm Doğan

KAHRAMANMARAŞ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ: Mahir Ünal, Veysi Kaynak, Nursel Reyhanlıoğlu, Celalettin Güvenç, Mehmet Uğur Dilipak, Mehmet İlker Çitil, İmran Kılıç

MHP KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ: Fahrettin Oğuz Tor

KARABÜK 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ: Mehmet Ali Şahin, Burhanettin Uysal

KARAMAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KARAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Recep Konuk, Recep Şeker

KARS 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti KARS MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Arslan, Yusuf Selahattin Beyribey

HDP KARS MİLLETVEKİLİ: Ayhan Bilgen

KASTAMONU 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KASTAMONU MİLLETVEKİLLERİ: Hakkı Köylü, Metin Çelik, Murat Demir

KAYSERİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Özhaseki, Taner Yıldız, Mustafa Elitaş, İsmail Tamer, Hülya Nergis, İsmail Emrah Karayel, Sami Dedeoğlu

MHP KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİ: Yusuf Halaçoğlu

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ: Çetin Arık

KIRIKKALE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLLERİ: Ramazan Can, Abdullah Öztürk, Mehmet Demir

KIRKLARELİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP KIRKLARELİ MİLLETVEKİLLERİ: Türabi Kayan, Vecdi Gündoğdu

AK PARTİ KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ: Selahattin Minsolmaz

KIRŞEHİR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Salih Çetinkaya, Mikail Arslan

KİLİS 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KİLİS MİLLETVEKİLİ: Reşit Polat, Mustafa Hilmi Dülger

KOCAELİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Fikri Işık, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır, Cemil Yaman

CHP KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar, Tahsin Tarhan

MHP KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Saffet Sancaklı

KONYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Davutoğlu, Mustafa Baloğlu, Hüsnüye Erdoğan, Ahmet Sorgun, Ziya Altunyaldız, Muhammet Uğur Kaleli, Leyla Şahin Usta, Mehmet Babaoğlu, Abdullah Ağralı, Halil Etyemez, Hacı Ahmet Özdemir, Ömer Ünal

MHP KONYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Kalaycı

CHP KONYA MİLLETVEKİLİ: Mustafa Hüsnü Bozkurt

KÜTAHYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Şükrü Nazlı, Vural Kavuncu, İshak Gazel, Ahmet Tan

MALATYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLLERİ: Öznur Çalık, Taha Özhan, Mustafa Şahin, Nurettin Yaşar, Bülent Tüfenkçi

CHP MALATYA MİLLETVEKİLİ: Veli Ağbaba

MANİSA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Selçuk Özdağ, Recai Berber, Uğur Aydemir, Murat Baybatur

CHP MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Özgür Özel, Mazlum Nurlu, Tur Yıldız Biçer

MHP MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Erkan Akçay, Osman Oktay

MARDİN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP MARDİN MİLLETVEKİLLERİ: Mithat Sancar, Gülser Yıldırım, Erol Dora, Ali Atalan

AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ: Orhan Miroğlu, Ceyda Bölünmez Çankırı

MERSİN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Lütfi Elvan, Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan

CHP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Hüseyin Çamak, Durmuş Fikri Sağlar, Aytuğ Atıcı, Serdal Kuyucuoğlu

MHP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Oktay Öztürk, Baki Şimşek

HDP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Dengir Mir Mehmet Fırat

MUĞLA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ: Akın Üstündağ, Ömer Süha Aldan, Nurettin Demir

AK PARTİ MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ:  Hasan Özyer, Nihat Öztürk

MHP MUĞLA MİLLETVEKİLİ: Mehmet Erdoğan

MUŞ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP MUŞ MİLLETVEKİLLERİ: Burcu Çelik Özkan, Ahmet Yıldırım

AK PARTİ MUŞ MİLLETVEKİLİ:  Mehmet Emin Şimşek

NEVŞEHİR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider

NİĞDE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ NİĞDE MİLLETVEKİLLERİ: Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen

CHP NİĞDE MİLLETVEKİLİ: Ömer Fethi Gürer

ORDU 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLLERİ: Numan Kurtulmuş, Oktay Çanak, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı

CHP ORDU MİLLETVEKİLLERİ: Seyit Torun

OSMANİYE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİ: Suat Önal, Mücahit Durmuşoğlu

MHP OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİ: Devlet Bahçeli, Ruhi Ersoy

RİZE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ RİZE MİLLETVEKİLLERİ: Hasan Karal, Hikmet Ayar, Osman Aşkın Bak

SAKARYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ SAKARYA MİLLETVEKİLLERİ: Ayhan Sefer Üstün, Şaban Dişli, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu

CHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ: Engin Özkoç

MHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ: Zihni Açba

SAMSUN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ: Akif Çağatay Kılıç, Çiğdem Karaaslan, Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı

CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ: Kemal Zeybek, Hayati Tekin

MHP SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ: Erhan Usta

SİİRT 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP SİİRT MİLLETVEKİLLERİ: Kadri Yıldırım, Besime Konca

AK PARTİ SİİRT MİLLETVEKİLİ: Yasin Aktay

SİNOP 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ SİNOP MİLLETVEKİLİ: Nazım Maviş

CHP SİNOP MİLLETVEKİLİ: Barış Karadeniz

SİVAS 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ SİVAS MİLLETVeEKİLLERİ: İsmet Yılmaz, Hilmi Bilgin, Selim Dursun, Mehmet Habib Soluk

CHP SİVAS MİLLETVEKİLİ: Ali Akyıldız

ŞANLIURFA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLLERİ: Faruk Çelik, Mehmet Kasım Gülpınar, Halil Özcan, Ahmet Eşref Fakıbaba, Mehmet Ali Cevheri, Mehmet Akyürek, İbrahim Halil Yıldız, Mahmut Kaçar, Kemalettin Yılmaztekin

HDP ŞANLIURFA MİLLETVEKİLLERİ: Osman Baydemir, Dilek Öcalan, İbrahim Ayhan

ŞIRNAK 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP ŞIRNAK MİLLETVEKİLLERİ: Faysal Sarıyıldız, Leyla Birlik, Ferhat Encü, Aycan İrmez

TEKİRDAĞ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ: Faik Öztrak, Candan Yüceer, Emre Köprülü

AK PARTİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Yel, Ayşe Doğan, Metin Akgün

TOKAT 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLLERİ: Coşkun Çakır, Zeyid Aslan, Celil Göçer, Yusuf Beyazıt

CHP TOKAT MİLLETVEKİLİ: Kadim Durmaz

TRABZON 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLLERİ: Süleyman Soylu, Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Salih Cora

CHP TRABZON MİLLETVEKİLİ: Haluk Pekşen

TUNCELİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP TUNCELİ MİLLETVEKİLİ: Alican Önlü 

CHP TUNCELİ MİLLETVEKİLİ: Gürsel Erol

UŞAK 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ: Mehmet Altay, Alim Tunç

CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ: Özkan Yalım

VAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP VAN MİLLETVEKİLLERİ: Figen Yüksekdağ Şenoğlu, Lezgin Botan, Nadir Yıldırım, Tuğba Hezer Öztürk, Adem Geveri, Bedia Özgökçe Ertan

AK PARTİ VAN MİLLETVEKİLİ: Beşir Atalay, Burhan Kayatürk

YALOVA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ YALOVA MİLLETVEKİLİ: Fiki Demirel

CHP YALOVA MİLLETVEKİLİ: Muharrem İnce

YOZGAT 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ YOZGAT MİLLETVEKİLLERİ: Bekir Bozdağ, Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer

ZONGULDAK 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ: Bekir Bozdağ, Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.