Hatice Öztürk: “Ülkemizin şahlanışında kadınlar tarih yazacak!”

AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Hatice Öztürk’ten açıklamalar.

Siyaset 13.05.2018, 14:04
Hatice Öztürk: “Ülkemizin şahlanışında kadınlar tarih yazacak!”

AK Parti’nin “Türkiye Şahlanıyor” söyleminden yola çıkarak açıklamalarda bulunan AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Mimar Hatice Öztürk, şahlanışın Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 24 Haziran akşamı olacağını ifade etti.

AK Parti’nin kuruluşundan itibaren üstüne ekleyerek çıtayı yükselttiğini belirten Öztürk, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde partimizin iktidarda istikrarlı yürüyüşü milletimize hizmetin adı olmuştur. Aziz milletimiz başta Trabzon olmak üzere 81 ilimizde hizmet nedir, siyaset nedir ve lider nedir tam manasıyla görmüştür. Aradığı istikrarı da refahı da partimizin iktidarında görmüş ve görmeye devam edecektir. Kadınlarımızın siyasette olduğu gibi iş dünyasında, sanatta, sporda ve birçok alanda yer edinimi artmış ve artmaya devam edecektir” dedi.

Hatice Öztürk: “Ülkemizin şahlanışında kadınlar tarih yazacak!”

İNANÇ VE GÜVENLE YOLA ÇIKTIK

AK Parti’nin demokraside kadınlara verdiği değerin çok önemli olduğunu vurgulayan Öztürk, “Partimizin dünden bugüne artış gösteren bir grafikle birlikte kadınlarımızın siyasete dahil olmasında verdiği mücadele demokrasi tarihimizde önemli bir yer bulmuştur. Biz de bu inanç ve güvenle yaptıklarımızın vatandaşımıza ve teşkilatımıza dokunuşundan cesaret alarak vekil adayı olup sonrasında vekil seçilmek için aday adayı olduk. Milletvekili aday adaylığımı açıkladığım andan itibaren başta kadınlar olmak üzere her kesimden gelen destek ve olumlu tepkiler ne kadar doğru bir hamle yaptığımızı göstermiştir. Kadın siyasetçi olarak buna layık olmak için gece gündüz demeden üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz ve hem genel hem de Cumhurbaşkanlığı seçiminde rekorlar kırarak ülkemizin şahlanışında tarihi bir misyon edinmiş olacağız” diye konuştu.

Yorumlar (3)
Semiha kalaycı 3 yıl önce
16 Senede bir fabrika kurmayıp mevcutları yandaşlara peşkeş ceken Akparti sizden hiç bir beklentimiz yok
tekirdag 3 yıl önce
is yapacak olan halkla ic ice olacak kisiler meslise gelir seninde yolunu Allah acik etsin canim memleketim trabzonnn
oğuz 3 yıl önce
kadinlari siyasette ve aslinda her alanda daha cok gormek istiyoruz kadin medeniyettir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@