banner518

Günnar: Dünyanın gözde ülkesi olduk

AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, 24 Haziran seçim çalışmalarına Akçaabat İlçesinde tüm hızıyla devam ediyor.

Siyaset 13.06.2018, 11:13 15.07.2019, 11:45
Günnar: Dünyanın gözde ülkesi olduk

Gündüz çalışmalarını ilçede tamamladıktan sonra Yaylacık mahallesinde iki ayrı yerde akşam programlarına devam eden AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, hemşehrileri ile bol bol sohbet ederek, Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla Meydan parkında AK Partinin yapacağı Trabzon mitingine davet etti.

Günnar "AK parti iktidarları döneminde Ülkemizin içinde ve dışında uluslararası ilişkilerde kaliteyi üst düzeye çıkardık. TİKA aracılığı ile Balkanlardan Orhun abidelerine kadar Ata yadigarı eserlerimizi restore ederek gelecek nesillerimize yön verdik, hedef belirledik. Balkanlar’da biz varız. Biz Osmanlı’nın torunlarıyız. Buradan bizim izlerimizi silmeye kimsenin gücü yetmez dedik. Bosna’da Müslüman kardeşlerimize eziyet edenlerin karşısında dik durarak, bütün dünyaya bu zulmün aslında bütün müslümanlara yapılan planlı bir soykırım olduğunu haykırdık. Oradaki Müslüman kardeşlerimizin güvencesi olduk. Afganistan’da Müslüman kardeşlerimizin yanında yer aldık. Filistinli kardeşlerimizin her alanda sesi olduk ve olmaya devam ediyoruz. Suriye’de hem sahada hem de masada biz varız. Bu coğrafyada Türkiye gibi büyük ve güçlü bir devlet var. 100 binlerce masum Suriyelinin katledilmesine bütün dünya göz yumarken biz Türkler ensar edasıyla Suriye’den gelen muhacirlere kucak açtık. Suriye'de insanlığı hiçe sayıp kapılarını kapatan sömürgeci zihniyetlere insanlık dersi verdik. Tarihten gelen sorumluluğumuzu yerine getirmenin huzuru içindeyiz. Bütün bunları Milletimizden aldığımız destekle , Ülkemiz ve Milletimiz adına yaptık. Uluslararası ilişkilerde ve diplomaside önemli mesafeler katettik. Vazife bilincini bir an bile elden bırakmadan, gece gündüz bıkmadan yorulmadan çalıştık. Üstad Necip Fazıl Kısakürek’in dediği gibi "benim olmadığım yerde kimse yoktur" felsefesiyle hareket ederek “Vefalı Türk’ü" bekleyenleri yanıltmadık" dedi.

Günnar: Dünyanın gözde ülkesi olduk
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
bordo mavı 2 yıl önce
nasıl olduk acaba
cem61 2 yıl önce
sayın vekilim fındıkla ilgili hiç birşey söylemiyorsunuz 40 gün sonra fındık toplanmaya başlayacak fiyatı ne olacak kimse bilmiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@