7m


7m

hyundai

Gündoğdu: “Katar olayı Türkiye’yi kuşatma planıdır” 

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ortadoğu’da yaşanan son siyasi gelişmeleri değerlendirerek, “Türkiye Katar’ın yanındadır, yanında olmaya devam edecektir” dedi. 

Siyaset 11.06.2017, 17:08
Gündoğdu: “Katar olayı Türkiye’yi kuşatma planıdır” 
Ortadoğu’daki Katar olayını hatırlatan ve önemli bir eşikten geçtiklerini belirten Metin Gündoğdu, “Bu süreçte birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek, millet olarak, Müslümanlar olarak birbirimize daha sıkı sarılmalıyız. Yanı başımızda Suriye olayı var, Irak olayı var. Şimdi de Katar’ı konuşuyoruz. Bu ablukanın doğru olmadığını söylüyoruz. Biz Türk milleti olarak sonuna kadar Katar’ın ve Katarlı kardeşlerimizin yanındayız. Bu ablukanın bir an önce kaldırılmasını temenni ediyoruz” diye konuştu.

Katar olayının büyük fotoğrafına bakıldığında Türkiye’yi kuşatma politikasının ortaya çıkacağını belirten Gündoğdu, “Türkiye’yi de kuşatmaya çalışıyorlar. 16 Nisan’da milletimizin kırdığı bu kuşatmayı içeride ve dışarıda devam ettirmeye çalışıyorlar. Türkiye’ye de abluka uygulanması gerektiğini savunan hasta zihniyetler var. Bizim ülkemize karşı böyle bir söylem geliştirilemez” ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar (2)
Olli 5 yıl önce
La bu katari ne cok seviyorsunuz ya,acaba parasi varda ondanmi, sonuçta arap, arkadan vuran araplar, yaziklar olsun űlkeme
Ahmet 5 yıl önce
Katarı neden sevsinler cukka var ya ondan seviyorlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@