Gümrükçüoğlu: “63 gün boyunca uyumayacağız"

Trabzon’da AK Partililer 63 gün boyunca uyumayacak.

Siyaset 21.04.2018, 13:38
Gümrükçüoğlu: “63 gün boyunca uyumayacağız"

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Trabzon İl Gençlik Kolları üyeleri ile bir araya geldi.


Gençlik Kolları üyeleri ile seçim değerlendirmesi yapan Gümrükçüoğlu, “63 gün boyunca uyumayacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde bu şehirde hizmette tarih yazıldı. Yapılanları kapı kapı gezip halkımıza anlatacağız” dedi. 

Büyükşehir Belediyesi’nin tamamlanan, sürdürülen ve planlanan yatırımları hakkında AK Parti Gençlik Kolları üyelerini ayrıntılı olarak bilgilendiren Gümrükçüoğlu, “Trabzon, büyükşehir olduktan sonra 4 yılda 1 milyon ton asfalt yaptık. 658 bin m3 beton yol yapılmıştır aynı dönemde. Bu rakamlar Cumhuriyet tarihinde bugüne kadar olmuş bir hizmet değil. Önümüzdeki 63 gün boyunca uyku bile uyumayacağız. Bütün bunları halkımıza anlatacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde bu şehirde hizmette tarih yazıldı. Yapılanları kapı kapı gezip halkımıza anlatacağız” diye konuştu. 

Değerlendirmesinde 24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimin her yönüyle ‘beka’ seçimi olduğunu ifade eden Gümrükçükçüoğlu, “Bu seçim, bu devletin, bu milletin bekasıdır. Bu milletimizin temsil ettiği, ‘zulmü ortadan kaldırmak, mazlumlara sahip çıkmanın seçimidir. Ülkemizin önündeki engelleri kaldırmanın, şer odaklarını ülkemiz üzerinde hamle yapamaz hale getirmenin seçimidir. Hepimize düşen görev bunları halkımıza ayrıntıları ile anlatmaktır” ifadelerini kullandı. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, AK Parti Trabzon İl gençlik Kolları üyeleri ile gerçekleştirdiği değerlendirme toplantısında AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve AK Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali de hazır bulundu. 
Yorumlar (4)
Ali 3 yıl önce
Bence sen belediyeyide birak sakin secime karisma belediyeciligi yaptigin gibi yaparsan zarar verirsin partiye.
Taka61 3 yıl önce
Trabzona okadarcok fabrika iş alanı yapdınızki insanlar işden başlarını kaldıramıyorlar secimden bile haberleri yok kapı kapı dolalşılsın davullar çalınsın halk haber verilsin vatandaşlık hakkını kullansın
Dündar 3 yıl önce
Hayatında bir kere Trabzon u kapı kapı dolanmadın da şimdi mi geldi aklına? Sende kabahat yok. Seni hala burada tutanlar da kabahat. Herkes gideceğini düşünüyor ama ben inanmıyorum. Herhalde bir garanti aldı ki bir yerlerden sanki belediye başkanlığı nın ilk günüymüş gibi konuşuyor. Yersen!
Akpartili 3 yıl önce
Acaba ne yaptı sn başkanda anlatcaklarmis ?Gençleri sahaya. Şurup sonra unutacak olan kişiler yine sahalara dolusuyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@