banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Giresun vekili Avni Aker projesini örnek gösterdi

 CHP Giresun Milletvekili Bektaşoğlu: “Giresun’da halkımız stadyum arazisinin Ordu ve Trabzon'da olduğu gibi kent park olsun istiyor” 

Siyaset 16.02.2018, 20:22 16.02.2018, 21:09
Giresun vekili Avni Aker projesini örnek gösterdi

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Giresun’da yeni stadyum yapıldıktan sonra yıkılacak mevcut stadyum arazisinin konut, AVM değil, Ordu ve Trabzon’daki gibi kentpark olarak kullanılmasını istedi. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) konuşan CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Giresun'da deniz ile sahil yolu kenarındaki en değerli kamu arazilerinin şeffaf olmayan yöntemlerle bazı kuruluşlara devredildiğini, bu kuruluşunda arazileri hiç de ihtiyaç olmadığı hâlde konut, AVM projesi yapacağını ifade etti.

Bektaşoğlu, Giresun Milletvekili ve Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’ye de seslenerek “Giresun Atatürk Stadı ve SSK hastanesinin arazileri için yapılan uygulama buna bir örnektir. Halkımız bu arazilerin rant için değil, kent insanı için, çevre ve geleceğimiz için kullanılmasını istiyor. Stadyum arazisi Ordu ve Trabzon'da olduğu gibi kent park olsun istiyor. Bu talebi ilgilere, en çok da konuya vakıf Giresunlu Bakana, Canikli'ye iletiyoruz. Giresun için de iyi bir rüya görün, yazık etmeyin kentimize, o güzelim arazilere” şeklinde konuştu.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Ali Bas 3 yıl önce
Adamsin Bulent abi adam
Cok emegin var bende
deniz bayraktar 3 yıl önce
giresunda zaten sahiller park dolu avm ihtiyacimiz var bu projenizi buyuksehre uygulayin
Cindere 3 yıl önce
Giresun un her tarafı orman yeşillik, park yapılmasın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@