7m

7m

hyundai

Flaş ittifak iddiası! Ak Parti ve...

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 7 Haziran seçimlerine birlikte girdikleri Saadet Partisi’nin (SP) 1 Kasım seçimleri öncesi bu kez Ak Parti ile temasa geçerek ittifak görüşmeleri yaptığını, görüşmelerin halen sürdüğünü ve sonucun

Siyaset 06.09.2015, 10:45
Flaş ittifak iddiası! Ak Parti ve...

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 7 Haziran seçimlerine birlikte girdikleri Saadet Partisi’nin (SP) 1 Kasım seçimleri öncesi bu kez Ak Parti ile temasa geçerek ittifak görüşmeleri yaptığını, görüşmelerin halen sürdüğünü ve sonucun beklendiğini söyledi.

7 Haziran seçimlerinde ittifak yaptıkları Saadet Partisi’nin bu seçim öncesi Ak Parti ile flört ettiğini ve ittifak görüşmelerini sürdürdüğünü sözlerine ekleyen BBP lideri, “Görüşmelerin devam ettiğini söylediler. Biz BBP olarak hiçbir partiyle ittifak görüşmesi yapmadık. Kimseden bir teklif de gelmedi. Olmayan bir teklif üzerinden yorum yapmak istemem. MHP’den bir teklif gelirse bunu gerekli mercilerde istişare ederiz” dedi. 

 

 


Yorumlar (1)
osman yavuzyilmaz 7 yıl önce
aman bu istikrar bozulmasin,yoksa ekonomi kötüye gider,teror olaylari azar,medyaya ve gazetecilere karsi baskinlar azalir,akp siz bir türkiye olamz,yeni türkiye bunlarin iktidarda kalmasini saglamazsa türkiye savasa girer,zaten harika bir dis poltika var bunu bozmaya hickimsenin hakki yok,yagmalamaya devam.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@