Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Ağır Sözler!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisine hem partisinin kurultayında hem de grup toplantısında "Diktatör bozuntusu" diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu çok ağır sözlerle eleştirdi.   Erdoğan, "Bu zat bir süredir şahsımla, ailemle ilgili ağz

Siyaset 20.01.2016, 16:35
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Ağır Sözler!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisine hem partisinin kurultayında hem de grup toplantısında "Diktatör bozuntusu" diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu çok ağır sözlerle eleştirdi.
 
Erdoğan, "Bu zat bir süredir şahsımla, ailemle ilgili ağzına da kişikiğine yakışmayan şekilde namus ve şeref edebiyatı tutturmuş gidiyor.Türkiye'nin bunca meselesi varken bu namus ve şeref fukaraları için vakit harcamak bana zül geliyor. Serseri mayın gibi... Akıl sağlığının yerinde olup olmadığını da bilmiyoruz. Bunun sıkleti de ölçülemez. Bazı insanlar vardır ya hani yüzüne tükürsen, 'yağmur yağıyor herhalde' der. Bu da işte böyle pişkin bir tip. Milletin yok saydığı bu zatı ben niye adam yerine koyayım ki? Kendi başarısızlıkları içinde çırpınsın dursun." dedi.
Yorumlar (4)
Ser hat S. 5 yıl önce
Kendini tarif ediyor şizofrenliğinin geldiği noktayı ortaya koyuyor. Hırsız, diktatör,ayakkabıkutusu, kelimeleri neden yasaklı bir çok kurumda. Şizofren kendini her daim doğru hareket ettiğini sanır,al işte örneği.
Gurbetcı .Halil. 5 yıl önce
Saygı değer cumhurbaşkanı yüzde elli beni secti ne istersem yaparım yok.yüzde elli vatantaşda sizi hiç sevmiyor.ayrıca Sayın Kılıçtaroğlu haklı.sizin durmadan bu saldılarınız yetti yani.
Türkyılmaz 5 yıl önce
Cumhurbaşkanı na bu sözler yakışmıyor
Serkan 5 yıl önce
Birazda şu Şehitler için konuşsan diyorum.Bu hayinler bu şehirlere nasıl yerleşmiş.Bu kadar sılahı ve bombayı nerden ve ne zaman oralara yığmışlar,onlara kim yada kimler göz yummuş.Sırf sizden hesap sorulmasın diye daha kaç garibanın ocağı sönecek biraz anlatsanda aydınlansak diyorum!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@