Erdoğan, Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar’a gidiyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar’ı ziyaret edecek

Siyaset 21.07.2017, 14:15
Erdoğan, Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar’a gidiyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23-24 Temmuz 2017 tarihlerinde Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar’a ziyarette bulunacak.  

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, 23-24 Temmuz 2017 tarihlerinde Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar’ı ziyaret edeceği belirtildi. Cidde’de Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz Al Suud ile görüşecek olan Erdoğan'ın Suudi Arabistan Veliaht Prensi, Başbakan Yardımcısı ve Savunma Bakanı Muhammed bin Selman bin Abdülaziz Al Suud’u da kabul edeceği bildirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuveyt’te Emir Şeyh Sabah El Ahmed El Cabir El Sabah’la, Katar’da Emir Şeyh Temim bin Hamed Al Sani’yle bir araya gelecek. Görüşmelerde, bu ülkelerle ikili ilişkilerin tüm yönleriyle ele alınması, ayrıca, bölgesel ve uluslararası gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunulması öngörülüyor. Bu çerçevede, Körfez ülkeleri arasında Katar bağlamında yaşanmakta olan ihtilafa ilişkin son gelişmelerin ve sorunun çözümüne yönelik atılabilecek adımların ele alınması planlanıyor.


 
Yorumlar (3)
HALIM. 3 yıl önce
SU ISE BAK
KIM PARA VERIYORSA ONUN YANINDAYIZ .ADALETIN YANINDA DEGIL.
CARI ACIK KARADELIK .GECICI ONLEM KATAR KARA PARASI . UCAKLA GELIYOR.
serkan 3 yıl önce
para bitti herhalde bakalım bu sefer ipotek fonundan neleri araplara satıp bütçeyi doğrultmaya çalışacak deniz bitti artık ne kadar uğraşsanız boş üretim üretim üretim
AA 3 yıl önce
VAY BE, NE KADARDA BİLGİLİSİNİZ . YORUMLARA BAK.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@