Erdoğan: "Onların dolarları varsa..."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’ye karşı kampanyalar yürütüldüğünü belirterek “Bu kampanyalara kulak asmayın, onların dolarları varsa bizim de halkımız var, hakkımız var, Allah’ımız var” dedi. 

Erdoğan: "Onların dolarları varsa..."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Doğu Karadeniz illerine teşekkür ziyaretleri kapsamında bu gece Ankara’dan Cumhurbaşkanlığı’na ait özel uçakla geldiği Trabzon’dan helikopterle baba ocağı Rize’nin Güneysu ilçesine geldi. İlçe merkezinden Merkez mahallesindeki evine geçişte kendisini gecenin geç saatlerine rağmen bekleyen hemşehrilerine hitaben kısa bir selamlama konuşması yapan Erdoğan, “Bu saate kadar bizleri beklediniz. Bizlerde malum yoğun bir çalışma içinde yeni dönemin çalışmalarını yapıyoruz. Ülkemizi inşallah yeni döneme tekrar hazırlamanın gayreti içerisindeyiz. Bu vesileyle özellikle bölgemizde gerek Rize gerek Ordu, Giresun, Trabzon buralarda bir çok sel afetleri oldu. Bu afetlerde mağduriyetler yaşandı. Bu mağduriyetleri yaşayan tüm ailelere şahsım, milletim adına geçmiş olsun diliyorum. Bu mağduriyetlerin hepsini Allah’ın izniyle tabiî ki karşılayacağız” diye konuştu. 

“SİZLERE SABIRLAR DİLİYORUM, GAYRET DİLİYORUM” 
“Çok çalışacağız, çok koşacağız ve inşallah ülkemizi 81 vilayeti ile imar etmenin gayreti içinde olacağız” diyen Erdoğan “Şunu bilin bugün dünden daha iyi, Yarın bugün de daha iyi olacağız. Hiç endişeniz olmasın. Çeşitli kampanyalar yürütülüyor. Bu kampanyalara kulak asmayın. Onların dolarları varsa, bizim de halkımız var, hakkımız var, Allahımız var. Bizler çok çalıştık, çok çalışıyoruz. 16 yıl önce neydik, bugün neyiz, daha iyi olacağız. İnşallah sizlere sabırlar diliyorum, gayret diliyorum ve çok çalışacağız, çok koşacağız. inşallah 2023’e farklı gireceğiz. Benim buna imanım var, inancım var. 24 Haziran’da siz bizi yalnız bırakmadınız. İnşallah Cumartesi günü saat 15.’de Rize’de halka hitap edeceğiz. Hep birlikte geleceğe emin adımlarla yürüyeceğiz. Bizlere dua edin. Ben de sizlere dua ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Erdoğan, konuşmasının ardından evine giderek istirahata çekildi. 

BAYBURT, GÜMÜŞHANE, RİZE VE TRABZON’A TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNDE BULUNACAK 
Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, teşekkür ziyaretlerine yarın 24 Haziran seçimlerinde yüzde 82 ile en yüksek oyu aldığı Bayburt’tan başlayacak. Başkan Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçiminde en yüksek oyu Bayburt, Gümüşhane ve Rize’den almıştı. Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 82,1 ile Türkiye’de en yüksek oy oranı ile desteği Bayburt’tan görmüştü. Bayburt’u yüzde 77,1 ile Gümüşhane, üçüncü sırada ise yüzde 76,9 ile de Rize izlemişti. Erdoğan’a yüksek oy veren illerin arasında yüzde 69,4 ile Trabzon da yer alırken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, teşekkür ziyaretlerine Bayburt ile yarın başlayacak. Ardından aynı gün Gümüşhane’deki seçmenlerine teşekkür edecek olan Erdoğan, cumartesi günü Rize, pazar günü ise Trabzon’da halka hitap edecek. 

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 16:49

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Almanci
Almanci - 7 ay Önce

Böyle Millete bu Ifadeyi kullanabilirsin .Benim kira gelirlerim var euro bazinda zararim 50% bir sene icinde birde bana kullan bu ifadeyi.Birsey bulamayinca siginalim Allaha .Yaptigin Ekonomik Politikalarlan 16senedir haklisin ancak Allaha siginabilirsin !

Ahmet
Ahmet @Almanci - 7 ay Önce

Mesele dolar değil mesele Vatan..Hala anlamıyorsunuz.Güçlü Türkiye olmamız istenmiyor.Avrupa ve dünyanın en büyük havalimanini yapmamızı kıskanıyor gavurlar.Bir olalım birlik olalım dostlar.Allah müslümanların yanındadır.Haçlıları birkez daha bozguna uğratalım.Var mısınız?Zafer inananlarındır.

Zinde kafa
Zinde kafa @Almanci - 7 ay Önce

Hiç bir şeyin savaşını vermiyorsun. 1947'den beri Türkiye siyonizmin elinde. Menderesle başlayan doğruluktan kopuş artarak devam etmektedir. Siyonizmin Türkiye temsilcisi tercihini Tayyip'ten yana kullanmıştır fakat Tayyip'e koltuk iyi geldiğinden Amerika'ya diyor ki sizin doğru adamınız Fetö değil, benim. Türkiye'deki amerikan üstleri kapatılırdı Siyonizme hizmet etmeseydik. İktidar globalleşme ile gelen para ve satılan devlet malları sayesinde seçim yatırımı olarak yollar yaptı. İktidar İslam'ı kullandı ayrıca. 16 senede çok şeyler kaybettik. Zinde ve şuurlu kafa olan gerçekleri görür ve anlar.

kadim güçlü
kadim güçlü @Almanci - 7 ay Önce

@Ahmet sen git aklını dereye savur birader.

Ahmet
Ahmet @Almanci - 7 ay Önce

Arkadaşlar ikinci kurtuluş savasını veriyoruz.Dış güçler,faiz lobisi,Fetöcüler,Teröristlere karsı.Osmanlının torunları olarak biz bu savastan galip çıkarız.Şimdi kenetlenme ve Reisimizle birlikte bu güçlere ders verme zamanı.Ak partisi,Chp si,Mhp si yok.Tek vücut olup bizi uok etmeye calısan serefsizlere gereken Osnanlı şamarını atma zamanı.Var mısınız bu kutlu savaşa?

ekonomi
ekonomi @Almanci - 7 ay Önce

Allahu Akbar

Murat
Murat - 7 ay Önce

O.zaman kömürü tl yap bizde rahatlayalim. Keyfini yerinizde rahat rahat konusuyorsunuz. Zoru olan biziz. Hic iye gitmiyor bu ulke

erdem
erdem - 7 ay Önce

Ya bırakın bu işleri,
hani berat seri halllediyordu ekonomik problemleri,
hani ekonomi uçacaktı.
milleti sefalete mahkum ettiniz.

vay be
vay be - 7 ay Önce

hülooğğğğğğğğğğğğğğğğğ, ver gazı reis, akşam sofrada verdiğin gazı yeriz. ver mehteri verrrrrrrrrrrrrrrr :)

nedim
nedim - 7 ay Önce

Allah, hepimize akıl fikir izan versin.

Ali kara
Ali kara - 7 ay Önce

damattan umudu kesti herhalde

Almanci
Almanci - 7 ay Önce

16senedir günü kurtarmak icin birdahaki secimi kazanmak icin Milletin gözüne hos giden yol köprü yuttur millete !sifir ekonomik yatirim sifir ekonomik politika !Ötellestirmeden para bitince takke düsdü kel göründü !

İLKER TÜRK
İLKER TÜRK - 7 ay Önce

Bu oyunlar da bozulacak .Biz 100 günde 400 projeyi hayata geçirmeyi hedeflerken, muhalefet 100 günde imza sayamıyor.

Bunların ülke yönetmek gibi bir hedefi, arzusu yok. Tek dertleri, koltuk elden gitmesin

Taylan Baki
Taylan Baki @İLKER TÜRK - 7 ay Önce

Onların doları varsa bizim Allah imiz var ne demek 400 projeden biri bu mu bu ülkeyi 16 senedir muhalefet mi yönetiyor bu kadar da olmaz

halis
halis @İLKER TÜRK - 7 ay Önce

insan biraz utanır,
ekonomi batarkan herkes aynı gemide, muhalifi yandaşı mı var?
16 senedir ülke ekonomisi kötü yönetiliyor.
ithal etmediğimiz ürün yok,
hayvancılık bitmiş tarım bitmiş. üretim yok.
üretmeyen ülkeler güçlü üreten ülkelerin kölesi olur.
öyle reisçilikle, biatçılıkla olmaz bu işler.

soners
soners @İLKER TÜRK - 7 ay Önce

dalga mı geçiyon bilader! ne muhalefetinden bahsediyorsun. batırdınız ülkeyi, iş bilmez cahiller!


banner393

banner426

banner443

banner441