Enes Aslan: "Hesap Bitmemiştir"

AK Parti Mali ve İdari İşler Başkanı Enes Aslan'dan önemli açıklama...

Enes Aslan: "Hesap Bitmemiştir"
banner432

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mali ve İdari İşler Başkanı Enes Aslan  Maliye ve Hazine Bakanımız Berat Albayrak’ın açıkladığı Enflasyonla Mücadele programıo ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Aslan Açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

HESAP BİTMEMİŞTİR

Türkiye’mizin son yıllarda ekonomik alanda, terörle mücadelede, savunma sanayisinde, enerji ve diğer alanlarda yaptığı stratejik hamleler ile beraber büyümesi, güçlenmesi, bununla beraber dış politikada etkin bir hale gelmesi dışarıdaki ve içerideki şer güçleri rahatsız etmiştir. Ülkemizin büyümesinden duydukları rahatsızlıkları neticesinde öncelikle içerideki iş birlikçilerini harekete geçirerek önce MİT krizi, sonra gezi parkı olaylarını çıkarmaları ve sonrasında 17-25 Aralık Darbe girişimi ile seçilmiş hükümetimizi düşürmeye çalışmaları hala milletimizin hafızasındadır. Bu hain girişimler ile beceremediklerini son olarak Fetö üzerinden yaptırdıkları 15 Temmuz Darbe Kalkışması ile zirveye taşımış ve milletimizden gerekli dersi almışlardır. Ancak bu şer güçlerin “Mazlumların Tek Dostu” olan büyük Türk Milleti ile hesapları henüz bitmemiştir. Bundan sonra da bitmeyecektir. Meselenin aslı Türkiye’nin tüm dünya mazlumlarına sahip çıkmasıdır.

ÜLKEMİZ BUGÜN, DÜNDEN DAHA DA GÜÇLÜDÜR

Bu hain güçler son olarak bizlere “Ekonomik ve Mali Kriz” çıkarmak suretiyle ayar vermeye çalışmaktadırlar. Döviz bir silah olarak kullanılarak, sanal ve spekülatif olarak yükseltilmekte bu maksatla hazinenin zayıflatılması hedeflenmekte, bu sayede milletimizin ekonomik gücünün kendi ceplerine aktarılarak ülkemizin yeniden borçlu ve aciz günlerine döndürülmesi planlanmaktadır. Bu yapılan spekülatif döviz hareketlerinin ekonomimizin durumu ile hiçbir alakası bulunmamaktadır. Ülkemiz bugün itibariyle dünden daha da güçlüdür. Daha da güçlenecektir.

BERAT ALBAYRAK BAKANIMIZA GÜVENİYORUZ

Maliye ve Hazine Bakanımız Berat Albayrak tarafından açıklanan, Yeni Ekonomi Programı(YEP) ile beraber alınan kritik tedbirlerle mali yapımızda ciddi bir dönüşüm başlamıştır. Özellikle enflasyonla mücadele alınanda alınan kararlarla enflasyon kısa süre içerisinden yeniden tek haneli rakamlara inecektir. Bu manada vatandaşlarımızın Cumhurbaşkanımıza, Hükumetimize ve Bakanlarımıza olan güveni tamdır.
 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 13:09

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat
Nihat - 9 ay Önce

Diyorki"berat'a güveniyoruz",yani bu lafa gülmekten başka ne denir.

SIRADAKİ HABER

banner204

banner393