banner441

Davutoğlu'ndan "seçime hazır olun" talimatı

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, partisinin il başkanlarını tek tek arayarak, "seçime hazır olun" talimatı verdiği bildirildi. Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, Başbakan Davutoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla AK Parti

Siyaset 19.07.2015, 18:36
Davutoğlu'ndan
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, partisinin il başkanlarını tek tek arayarak, "seçime hazır olun" talimatı verdiği bildirildi.
 
Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, Başbakan Davutoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla AK Parti il başkanlarını telefonla tek tek aradı. İl başkanları nezdinde, AK Parti teşkilatının bayramını kutlayan Davutoğlu'nun, illerdeki bayramlaşmalar ve parti çalışmalarına ilişkin bilgi aldığı belirtildi.
 
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun görüşmelerde partisinin il başkanlarına, "Biz burada koalisyon görüşmelerini yürütüyoruz, son dakikaya kadar da yürütmeye devam edeceğiz. Ama, siz her an bir seçime gidebilirmiş gibi teyakkuzda olacaksınız. Hem bayramda, hem bayram sonrasında, çalışmalarınıza asla ara vermeyeceksiniz. Sürekli hemşehrilerinizle birlikte olacaksınız" talimatı verdiği kaydedildi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
Ali Papa 5 yıl önce
Koaliasyon kurmak için çabalaması gerekirken seçim startı veriyor.Kaçaksaray,meclis çoğunluğunun muhalefette olmasını 17-25 Aralık yolsuzluk,hırsızlık,rüşvet,devlet ihalelerinde usulsüzlük,milletin,yetimin hakkını hortumlamak soruşturmalarını tekrar açıılabileceği için tehlikeli görüyor.
Kmlsdk 5 yıl önce
PAPA ali mi ??,,,ali papa mı ???sadece AKP mi var hükümeti kurmak için diğer 3 parti değil miy di AKP ye Yüklenen ,,İngiliz ,İsrail. abd, fetoş la birlikte,,kursunlar hükümeti hesap sorsunlar,,,çok basit,,,,YEMİYOMU ???
Oflu 61 5 yıl önce
MHP koalisyondan kaciyor,,,,CHP kurallara uymuyor illa başbakanlık yapmak istiyorlar,PEKİ AKP ne etsin simdiden sonra oylar AKP ye.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@