7m


7m

hyundai

Davutoğlu’dan Bahçeli’ye: “Ne İstiyorsun Mübarek”

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Mehmetçik dağda bayırda teröre karşı mücadele verirken sen Ankara'da "hayır hayır hayır" diyorsun ve sadece o mücadele rantı üzerinden bizi de HDP ile hükümete zorlayarak bunun üzerinden prim toplamaya çalışıyorsun" dedi. Başbak

Siyaset 28.08.2015, 13:15
Davutoğlu’dan Bahçeli’ye: “Ne İstiyorsun Mübarek”

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Mehmetçik dağda bayırda teröre karşı mücadele verirken sen Ankara'da "hayır hayır hayır" diyorsun ve sadece o mücadele rantı üzerinden bizi de HDP ile hükümete zorlayarak bunun üzerinden prim toplamaya çalışıyorsun" dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında yaptığı konuşmada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye şöyle seslendi: "Bugün Sayın Türkeş'e saldıranlar, iftira edenler, hakaret edenler Sayın Bahçeli ile görüşmemizde oraya giderken 5 opsiyonumuz var demiştim. Geri kalan 4 opsiyona da hayır dediğini unutmasınlar. Daha konuşmanın başında terörle mücadele ile ilgili bilgi verdikten sonra bana döndü dedi ki; "bizim 4 şartımız sebebiyle sizin bunları kabul etmeniz mümkün olmadığı için sizinle koalisyon kurmayız, sizinle seçim hükümeti kurmayız, sizin azınlık hükümetine destek vermeyiz. Siz eğer erken seçim için gelirseniz meclise buna da oy vermeyiz." Peki ne istiyorsun mübarek. Ne istiyorsun Allah aşkına."

Mehmetçiklerin dağda bayırda teröre karşı mücadele verdiğini anlatan

Davutoğlu, Bahçeli'yi eleştirisini şöyle sürdürdü: "Sen Ankara'da "hayır hayır hayır" diyorsun ve sadece o mücadele rantı üzerinden bizi de HDP ile hükümete zorlayarak bunun üzerinden prim toplamaya çalışıyorsun. Millet bunu görmez mi? Allah bunu reva görür mü?"


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@