7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Cora: Yönetilen değil yöneten ülke olduk

AK Parti Trabzon Milletvekili Avukat Salih Cora çalışmalarını sürdürüyor

Siyaset 08.06.2018, 17:09 15.07.2019, 11:43
Cora: Yönetilen değil yöneten ülke olduk

AK Parti Trabzon Milletvekili Avukat Salih Cora, Trabzon’un Düzköy ilçesinde seçim çalışmalarına devam etti.

Vatandaşlarla birebir görüşerek AK Parti’nin Türkiye’nin kalkınmasındaki rolünü  anlatan Cora, “AK Parti’nin kesintisiz 16 yıllık iktidarı döneminde Türkiye ‘de enleri ve ilkleri gerçekleştirdik. Milletimiz ve ülkemiz özgüvene kavuştu. Yönetilen değil yöneten ülke olduk. Uluslararası ilişkilerde oyun kurucu pozisyonda yer aldık. Karanlık ve karamsar günler geride kaldı. AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’ın olduğu yerde güven var, istikrar var. Belirsizliğe yer yok. Bugün yerli silahlarımızı, yerli otomobili, nükleer enerjiyi, bor madeninin yüksek katma değere çevirmeyi, köprüleri, yolları, şehir hastanelerini konuşuyoruz. Türkiye artık kararlı, irade sahibi, tüm kaynaklarını doğru bir şekilde kullanan ve geleceğe güvenle yürüyen bir ülkedir.” dedi.


AK Parti’nin icraatları  ile fark yaratan bir anlayışla Türkiye’yi yönettiğini belirten Salih Cora, “AK Parti projelerin, yatırımların, icraatların partisidir. Bu ülkede çakılı tek bir çivileri olmayanlar iktidarın değişmesini istiyorlar. Muhalefetin ne ülkeye ne şehrimize taahhüt ettiği bir proje ve yatırım yok. Sadece hamaset var. Yıkmaktan, apolet sökmekten bahsediyorlar. Milletimiz AK Parti’nin tadını almıştır. Bırakmayacaktır. Hep yanındadır, mücadelemizin Türkiye mücadelesi olduğunun farkındadır. Bunu da üst üste yapılan 12 seçimde AK Parti’ye gösterdiği teveccühle ortaya koymuştur. Bu birlik ve beraberlik bu seçimde de değişmeyecektir.” şeklinde konuştu.
 

Cora: Yönetilen değil yöneten ülke olduk


Yorumlar (1)
okuyan61 4 yıl önce
aaaaaa ne zaman oldu bu iş de bizim haberimiz olmadı vAllahi gücendim bak, bize haber vermediniz. olmaz yani.. sen kalk dünyayı yönet fakat kimsenin haberi olmasın olacak iş değil!..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@