Canikli hastalıktan tamamen kurtuldu

AK Parti Grup Başkanvekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, yaptığı açıklamada 5 aylık bir süreç sonunda hastalığından kurtulduğunu söyledi.   Memleketi Giresun’da düzenlediği basın toplantısında hastalığı hakkında bilgiler veren Canikli, seçimde

Siyaset 01.05.2016, 16:53
Canikli hastalıktan tamamen kurtuldu
AK Parti Grup Başkanvekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, yaptığı açıklamada 5 aylık bir süreç sonunda hastalığından kurtulduğunu söyledi.
 
Memleketi Giresun’da düzenlediği basın toplantısında hastalığı hakkında bilgiler veren Canikli, seçimden hemen sonra teşhis konulduğunu belirterek, “7 Haziran seçimlerinden önce de emareleri vardı ama çok fazla gidip analiz ettirme imkanımız olmadı, yaptırdığımızda ise tespit edemediler. Vücutta kapanmayan yaralar çıkmaya başlamıştı ve daha sonra bu yaralar arttı, Başka bir takım yan etkileri ortaya çıkmaya başladı. 1 Kasım seçimlerinden sonra daha hızlı ve yoğun şekilde analiz etme imkanım oldu ve tespit yapıldı. Aşağı yukarı 5 aylık bir tedavi tümüyle tamamlandı hamdolsun ve tümüyle temizlendi şuanda. Allah kimsenin başına vermesin. Bir şekilde bu hastalığa yakalanmış olanlara ise Cenab-ı Allah şifa versin. Bu çok zor bir süreç, bunlar anlatmakla mümkün değil. Ben rabbime hamd ediyorum, bize sabır ve güç verdi ve tamamen temizlendi. Şuandan itibaren herhangi bir tedavi yok ama sadece biraz dikkat etmemiz gereken beslenme ile ilgili şeylerimiz var. Bu herkes için geçerli kurallar ama bizde biraz daha hassasiyetimiz var” dedi.
Çalışmalarına geçen hafta başladığını vurgulayan Canikli, “Arkadaşlarımız da birden bu kadar çalışmak uygun mudur diye duygularını paylaştılar. Şuana kadar herhangi bir etki ortaya çıkmadı, inşallah da çıkmaz” ifadelerini kullandı.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@