"Beni bir daha Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’yle muhatap etmeyin"

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Ne olur 1 Kasım'da sandığa gidin, mührünüzü öyle sağlam basın ki beni bir daha Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'yle muhatap etmeyin. Kılıçdaroğlu, terör belasıyla uğraşırken baş başa konuştuğumuz konuları sır olarak saklamayacak kadar ci

"Beni bir daha Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’yle muhatap etmeyin"

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Ne olur 1 Kasım'da sandığa gidin, mührünüzü öyle sağlam basın ki beni bir daha Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'yle muhatap etmeyin. Kılıçdaroğlu, terör belasıyla uğraşırken baş başa konuştuğumuz konuları sır olarak saklamayacak kadar ciddiyetsizlik gösterdi. Bizi onlara muhtaç etmeyin. Bahçeliden bir daha hayır almaya muhtaç etmeyin" dedi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim çalışmaları kapsamında gittiği İzmir'de üçüncü mitingini Ödemiş ilçesinde düzenledi. Alanı dolduran binlerce seçmene seslenen Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bu seçimde çok farklı seçim tablosu çıkacak ve 1 Kasım endişenin değil umudun kapısı olacak. Türkiye bir kez daha güven diyecek. Hiçbir vatandaşımızın hakkını hukukunu çiğnetmeyiz. Milli irade üzerine yapılan hiçbir vesayete izin vermeyiz. 1 Kasım 2015 dik duruşun, vakur duruşun adıdır. 1 Kasım'dan itibaren AK Parti ile ekmeğiniz, aşınız büyüyecek. 2 Kasım sabahı, sabah namazı ile birlikte iş başına geçeceğiz. Bir dakika, bir saniye bile bu memleketi hükümetsiz bırakmayacağız" diye konuştu.

Seçim vaatlerini de anlatan Başbakan Ahmet Davutoğlu, kaynağın ise hortumların kesilmesinden, halkın duasından ve gece gündüz çalışmakla geldiğini belirtti.

Çok çaba sarf edeceklerini ve vaatlerini yerine getireceklerini ifade eden Davutoğlu, "Öyle bir gayret sarf edeceğiz ki bir daha bu memleket değil namerde merde dahi mecbur olmayacak. Allah bu ülkeyi koalisyondan korusun. Ne olur 1 Kasım'da sandığa gidin, mührünüzü öyle sağlam basın ki beni bir daha Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'yle muhatap etmeyin. Terör belasıyla uğraşırken baş başa konuştuğumuz konuları sır olarak saklamayacak kadar ciddiyetsizlik gösterdi. Bizi onlara muhtaç etmeyin. Bahçeliden bir daha hayır almaya muhtaç etmeyin" ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler