banner518

Balta: Ne oldu ABD?

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, "Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlere milletimiz 24 Haziran seçimlerinde bir kez daha dersini verecektir” dedi.

Siyaset 20.06.2018, 09:52 15.07.2019, 11:39
Balta: Ne oldu ABD?

AK Parti Trabzon Milletvekili adayları 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan seçim öncesi ilçe mitinglerini sürdürüyor. Çaykara, Dernekpazarı, Hayrat, Köprübaşı ilçelerinde toplu halde vatandaşları selamlayan Milletvekili adayları Sürmene’de bölge mitingi düzenledi. Mitinge AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar ve Salih Cora, Milletvekili adayları Vehbi Koç, Bahar Ayvazoğlu ve Selçuk Çebi ile birlikte AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ‘nin yanı sıra, AK Parti Sürmene ilçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu, Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ve çok sayıda partili katıldı. 

Balta: Ne oldu ABD?

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, miting alanında yapmış olduğu konuşmada “Bu memlekette Alevi dediler, Sünni dediler, Türk dediler, kürt dediler, Çerkez dediler bu milleti bölmeye çalıştılar. Ama Cumhurbaşkanımız Sayın  Recep Tayyip Erdoğan, Alevisi, sünnisiyle, ile Kürdüyle Lazıyla, Çerkeziyle ve Türküyle, bu millet Allah’ın yarattığı en kutsal varlık insan diyerek insanları sevdi, bir araya getirdi. Bütün insanları kucakladı. Doğusuyla batısıyla Güneyiyle, kuzeyiyle... 16 yıllık AK Parti iktidarımızda toplumumuzun tüm kesimleri ile kucaklaştık. Hiçbir ayırım yapmadan hizmet ettik. Ülkemiz sağlıktan, eğitime, turizmden enerjiye, sanayiden, ulaşıma, tarımdan ekonomiye kadar her alanda büyük bir gelişim ve kalkınma yaşadı. Şükürler olsun artık hava yolu, milletin yolu haline geldi. Başbakanımız Binali Yıldırım, ulaştırma bakanı olduğu dönemlerden itibaren başladık, 26 bin kilometre yol yaptık. Cumhuriyet tarihi boyunca 6 bin 100 kilometre yol yapılmıştır. Bu millete hizmet ettik, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bu millete hizmet etmiştir. Kuş lastiğimiz yoktu eskiden, Tayyip Erdoğan şunu söyledi, bu ülkenin tam bağımsız olabilmesi için, özgür olabilmesi için, milli ve yerli olması için talimat verdi. Allah’a şükürler olsun. Teröristlere karşı silahsız insansız hava araçlarını kullandık, atak helikopterlerimizi kullandık. Ne oldu ABD? Sen bize parayla vermedin ama bizim çocuklarımız bunları yaptı. Cumhurbaşkanımız diyor ki, biz ancak milletten talimat alırız, biz Avrupa’dan Amerika’dan talimat almayız. Değerli Sürmeneli hemşerilerimiz, birileri aday olmuş, birileri bir araya gelmiş. Biz TBMM’de milletvekili kardeşleriniz ile dedik ki, bu ülkede bir daha istikrarsız yönetimi olmasın. Biz MHP ile bir araya geldik, Yenikapı ruhu ile. Biz geçmiş 16 yılda Trabzon için Türkiye için yaptıklarımızı anlatıyoruz. Yaptıklarımızı teminat göstererek önümüzdeki yılarda neler yapacağımızı anlatıyoruz. Biz gelişen güçlü Türkiye istiyoruz. Bunun için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Ama muhalefete baktığımız zaman onlar Türkiye için yeni şeyler söylemiyorlar, gelecekten bahsetmiyorlar, Yeni bir şey söylemiyorlar, parlamenter sisteme geri dönmek istiyorlar. Ya Marmaray'ı yıkmaya kalkarlar ya da Avrasya Tüneli'ni yıkmak isterler ya köprüleri yıkmak isterler. Ya da apolet sökmek isterler. Sürmen bu yıkım ekibini 24 Haziran'da sandığa gömecek inşallah. Milletimizin kararını Güçlü Meclis ve Güçlü Hükümet ile Güçlü Türkiye’den yana kullanacağından hiç şüphemiz yok. Ülkemizin gelecek hedeflerine ulaşmasında önemli bir aşama olacak olan Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine inşallah 24 Haziran seçimlerinden zafer ile çıkarak gireceğiz” ifadelerini kullandı. 

Balta: Ne oldu ABD?

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, daha sonra Türkiye Muhtarlar derneği Akçaabat Şubesini ziyaret ederek mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Adından Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesinde hasta ziyareti gerçekleştiren Milletvekili Balta son olarak Akçaabat sahilinde gezen vatandaşları selamladı.  
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (12)
İbrahim Y 2 yıl önce
Merak etmeyin, Balta’nın “Ne oldu ABD” sözüyle Amerika kendine çeki düzen verecektir.
sedat 2 yıl önce
atma balta .
bu kadar yalan akp de olur . her seyiniz yalan , her seyiniz iftira , yahu mebic gireceksiniz abd nin izni ile , rusyadan s 400 aldik dediniz , kapora paranizui rusya verdi . oda mechul .abd tuvalete gitme derse size siz iki sene wc yuzu gormessiniz . abd nin cocugusunuz siz , bop es baskanisiniz siz .
Ahmet Köse 2 yıl önce
İnşAllah 24 Haziranda öyle bir tokat yersinizki inşAllah bu kadar şımarıklığın bedelini ödersiniz
Umut koç 2 yıl önce
Bu resimdekilere oy vereceğime çöpe atarım daha iyi
ibrahim çevik 2 yıl önce
abd ye kafa tutmak lafla olmaz. aramızda bir F35 anlaşması var. o uçakların bir kısım parçalarını biz. bir kısmınıda Mısır üretiyor. Anlaşmaya uymayan ABD uçakları vermem diyor. o zaman sende o ürettiğin parçaları vermiyeceksin ki sana herif diyeyim.
Fatih 2 yıl önce
Sogan 5 tl patates 6 tl olmus dolar durduralamiyor hala yol yaptik diyorlar milletde alkisliyor saka gibi gercekden
HAMZA BAYRAKTAR 2 yıl önce
DOLAR YURO ALMİŞ BAŞİNİ GİDİYOR BIR KÜLÖ PATATIS SOĞAN BEŞ TL OLMUŞ SIZDE SIKİNTI YOK 17 SENEDE HER YERINIZI DOLDURDUNUZ DÜNYALİĞİNİZİ KURDUNUZ CEPLER DOLDU ŞİMDİ ÇORAPLARINIZİ DOLDURUYORSUNUZ AYIPTIR BU FAKIR İNSANLARLAN DALGA GEÇMEYIN
Marz 2 yıl önce
Trabzonda Süleyman Soyluya Sahip çıkmadınız hatta kıskandınız Trabzon Bir Asım Aykanı Birde Süleyman Soyluyu unutmaz teşkilatına ve Reisine sahip çıkar. Trabzon a Daha kaliteli hizmet adamları gerek. Siz RTE dua edin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@