kebir

AK Parti-MHP ittifakı ile ilgili flaş gelişme!

AK Parti-MHP Milli Mutabakat Komisyonunun ittifak  konusundaki çalışmaları tamamlandı. 

AK Parti-MHP ittifakı ile ilgili flaş gelişme!
Milli Mutabakat Komisyonunun AK Parti Heyeti Başkanı Mustafa Şentop, yaptığı açıklamada, komisyonun çalışmalarını bugün tamamladığını ancak uyumla ilgili diğer konuları ele almaya devam edeceklerini ifade ederek,  şunları söyledi:

"Biz çalışmayı bitirdik. Komisyon, seçim ittifakı ve ağırlıklı olarak yerel seçimlere yönelik düzenlemelerle ilgili çalışmalarını tamamladı. Bunu şu an  liderlere arz edebilecek durumdayız. Ne zaman müsait olursa arz edeceğiz."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile komisyonun AK Parti ve MHP heyeti başkanlarının da yer alacağı bir görüşme  yapılacağını belirten Şentop, "Zaten Cumhurbaşkanımızın söylediği gibi 'Dörtlü bir toplantı yaparız.' demişti. Liderler ve heyet başkanları olarak biz  yapacağız." diye konuştu.
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sedat
Sedat - 7 ay Önce

Üzmeyin şu bahçevanı yav. He diyin seni baraj altı bırakmayacağız deyin. Senin bir makamın ve koltuğun hep olacak deyin, endişe ediyor adam ne olacak diye. Ülke talan olmuş yanmış yanmamış ne ala, yeter ki Bahçevanın bir koltuğu olsun, tarafsız!!! yargı ve akkape eli ile, kurultayı muhalifleri bertaraf etti adam, eee şimdi bunu yemeyecek seçmene nasıl hitab edecek,sonuç da baraj altı biliyor.. üzmeyin düşmüş bir tekmede siz vurmayın..Slogan neydi “ sarayın bahçesine bahçevan gelecek”. Hadin hayırlı işler..

ibrahim çevik
ibrahim çevik - 7 ay Önce

al birini vur ötekine. bunların, pis pazarlıklar, pis anlaşmalar öncesi birbiri hakkında dedikleri demekki doğru imiş..

Ugur yalçın
Ugur yalçın - 7 ay Önce

Bahçeli en sonubda vietnam gibi abd ye direniriz diyerek vietkong lu gerillara özenmiş en sonunda tam dönerek kominist olmuştur.

Firtina
Firtina - 7 ay Önce

Milletvekilligi oyum MHP ye baskanlik oyum boşş olacak akp ye oy verirsem elim kirilsin

uğur yalçın
uğur yalçın - 7 ay Önce

Devlet bahçeli ya şizofren yada manidefresif bir rahatsizlıgı var yada malzaymır oldu bu kadar u dönüşü olması normal insanda mümkün degil ikisinin birbiri için dediklerini okuyor dinliyorum sonra bubel sıkışma sırıtma pozuna bakıyorum kusasım geliyor

Arsinli
Arsinli - 7 ay Önce

İşte budur milli ittifak bu ülkesini seven bu ittifakta bulunur. Adamsın devlet bahçeli kralsın recep Tayyip Erdoğan

Uğur şirin
Uğur şirin - 7 ay Önce

Bahçeli vietnam savaşından örnek vermis abd ye direnen sovyet destekli kominist güçleri vietkong gerillalarını kendine òrnek almıs yani ho chi mayn i ve direnişini bu kadar dönerken tabi başı döndü adamın şimdide kominist oldu

banner432

banner393

banner431

banner427

banner424