banner518

Adnan Günnar: Ülke yönetmek tecrübe ister

Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Akçaabat, Ortahisar, Düzköy ve Çarşıbaşı İlçelerinde hemşehrilerini ziyaret etti.

Siyaset 02.06.2018, 16:03 02.06.2018, 16:06
Adnan Günnar: Ülke yönetmek tecrübe ister

AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, 24 Haziran seçim çalışmalarını Akçaabat, Ortahisar, Düzköy ve Çarşıbaşı İlçelerinde sürdürdü. İlk olarak Akçaabat programı ile güne başlayan Günnar, Hamamçimeni Çarşısı ve pazar yerinde ki esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Ardından İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu ile Akçaabat Mitingine katılan Günnar, mitingin ardından Ortahisar İlçesine gelerek Yenimahalle Fuar alanında İçişleri Bakanlığı tarafından organize edilen ve Bakan Soylu ile Milletvekillerinin de katıldığı iftara katıldı. İftarın ardından tekrar Akçaabat'a geçen Günnar, ilçenin Kirazlık Mahallesinde hemşehrileri ile hasbihal etti.

Ziyaretleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Günnar, "24 Haziran seçimlerine az bir zaman kaldı. Kapı kapı dolaşarak halkımıza seçimin önemini anlatmalıyız. 'Güçlü bir meclis güçlü bir Türkiye' demektir. 600 tane milletvekili adayını dünya liderimiz mazlumların umudu Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bu Aziz Milletimize emanet etti. Ülkemize yapılan hain saldırılara ve şer odakların oyunlarına her zaman 'Dur' diyen bu Aziz Milletimiz 24 Haziran'da da gereken cevabı verecektir . Kendinden biri olan milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan'ı ilk turda cumhurbaşkanı seçeceği gibi güçlü bir meclisle beraber parlemantoda da desteğini gösterecektir. PKK'sı, DAEŞ'i, FETÖ'sü bütün terör odakları ile içerde ve dışarda bulunan şer güçler halkımızın kafasını karıştırmak için gerek mitinglerde gerek meydanlarda gerekse basın yoluyla çeşitli söylemlerde bulunuyorlar. Ama bir şeyi unutuyorlar. Vatanına ve bayrağına bağlı bu necip milletimiz 15 Temmuz'da tankların önüne yatan ölüme meydan okuyan,vatanını canı pahasına kanı pahasına göğsünü siper eden milletimiz şimdi seçimlerde vekaletini emin ellere teslim edeceğinden hiç mi hiç şüphemiz yoktur.Ülke yönetmek liyakat ister yeterlilik ister güven ister herşeyden önce tecrübe ister. " dedi.

Ertesi gün Düzköy'ü ziyaret eden Günnar burada cemaatle birlikte Cuma namazı kıldı. Ardından Düzköy merkezde dolaştı ve pazar alanını ziyaret etti.

Düzköy programının ardından Çarşıbaşı'na giderek Çarşıbaşı Belediye Başkanı, İlçe Başkanı ve beraberindeki ekiple birlikte bir değerlendirme toplantısı yaparak esnaf ve vatandaş ziyaretlerini tamamladı.

Çarşıbaşı'nda halkla birlikte olan Günnar iftar programı için Akçaabat Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu programa katıldı. Akçaabat Belediye Başkanı, Kaymakamı, İlçe Başkanı, esnaf ve sanatkarlar ile Akçaabat bürokrasisinin katıldığı iftarda değerlendirmelerde bulunarak " Recep Tayyip ERDOĞAN gece gündüz demeden samimiyetle çalıştı ve çalışmaya devam ediyor. Denizlerin altına Marmarayları geçirdi, yolları yaptı. Türkiye'nin hızlı yükselişin önüne geçmeye çalışanların sonu bundan önceki seçimlerde olduğu gibi mağlubiyetle neticelenecektir.

Bu millete oyun oynanmayacağına ve her türlü oyuna 'Dur' diyeceğini unutanlara 24 Haziran'da sandıklarda, işi ehline teslim ederek Aziz Milletimiz en iyi cevabı verecektir inşallah"dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
Yener gedikli 2 yıl önce
Trabzonun bu isimde bir vekilimi varmış ya bizim trabzondan haberimiz yok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@