banner556

Koronavirüs aşısı için imzalar atıldı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs aşısıyla ilgili ilk imzanın atıldığını söyledi. Koca, "Kovid-19 aşısı ile ilgili ilk anlaşmaları yaptık. Alternatif üreticilerle de görüşmelerimiz devam ediyor" dedi.

Sağlık 29.11.2020, 08:52
Koronavirüs aşısı için imzalar atıldı

Çarşamba günü Bilim Kurulu sonrası düzenlendiği basın toplantısında, "Ülkemizde koronavirüs aşısı ücretsiz olacak" müjdesini veren Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ilk koronavirüs aşısı için anlaşma imzalandığını açıkladı.Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Kovid-19 aşısı ile ilgili ilk anlaşmaları yaptıklarını, alternatif üreticilerle de görüşmelerinin devam ettiğini belirtti.

 İLK AŞILAMA SAĞLIK ÇALIŞANLARINA

Fahrettin Koca, "Daha önce de açıkladığım gibi bedelsiz olarak, sağlık çalışanlarımızdan başlayarak, kademeli bir şekilde aşı yapmayı planlıyoruz. Devletimiz vatandaşının yanındadır." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (6)
ALFA 2 ay önce
BİZİM MİLLETİMİZ KORONAVİRÜSTEN AĞLAR AMA AŞI GELİNCE DE VURULMAYACAKTIR. ÇÜNKÜ GÜVENMEZ. EN GÜVENİLİR KENDİLERİ YA ONDAN. ESNAF KAFASINA GÖRE ZAM YAPAR, BİRBİRİNİN ARKASINDAN KONUŞMAK, KUYUSUNU KAZMAK, ALDATMAK, YALAN, DOLAN HEP BUNLARI YABANCILAR YAPIYOR YA BU YÜZDEN GÜVENMEZ. TÜRK MİLLETİ, DOĞRU DÜŞÜNME YETENEĞİNİ REDDETMEKTEDİR.
Hasan Usta 2 ay önce
kim nereye imza atmış ne için bilen var mı ???? siz bu milleti saf sandınız herhalde!
Davut 2 ay önce
Kimsenin almadığı çin aşısını akplilere yapsınlar. Ben alman aşısı olmak istiyorum
Erol 2 ay önce
Sizde bu Batı hayranlığı bitmez. Osmanlı’yı da yıktı bu zihniyet. Batının çöpü gelse yok demezsiniz. Doğudan gelene tüm kaka !!! O hayranlık duyduğunuz batı her şeyi doğudan almış/çalmıştır. Biraz kitap okuyun. Ama Batıcı yazarları değil.
kadir 2 ay önce
yaw bakan hergun cıkıp saçmalayıp duruyorsun ne aşısıdan bahsedıyorsun dunya uzerınde yuzde yuz kanıtlanmıs onaylanmıs aşı yok kandırma mılletı acılen sıkı tedbırler kısıtlamalar gelmekte aksı taktırde benım gıbı astım olan ınsanların vay halıne ne dıyorsun ölünmü diyorsun sıkı tedbır alman gerektıgını bılıyorsun ama bızı uyutuyorsun okadar vergı aldınız her ota pislige vergı odedık yokmu vatandasa 1 ay bakacak gucunuz elbet secım gelecek bu vatandas bunu unutmayacak
Ercan 2 ay önce
Senin oyun zaten Akp ye değil. Burak sallamayı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@