7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan aşı çağrısı

Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşları aşı olmaya davet etti.

Sağlık 09.09.2021, 15:22 09.09.2021, 15:43
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan aşı çağrısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Tüm vatandaşlarımı aşılarını yaptırarak Kovid-19'la mücadelemize güç katmaya davet ediyorum" dedi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Bugün, hamdolsun, 100 milyon doz aşı sayısına ulaştık. Yerli aşımız TURKOVAC’ın da yaygın kullanımıyla birlikte inşallah bu musibeti bir an evvel ülkemizin başından defedeceğiz. Tüm vatandaşlarımı aşılarını yaptırarak Kovid-19’la mücadelemize güç katmaya davet ediyorum" ifadelerini kullandı..


Yorumlar (9)
Ali Papa 12 ay önce
Aşı olmamakta, anayasal bir tercih.Pandeminin ilk dönemlerinde yaşlılara uygulandığı gibi,haftada bir veya iki gün ,yoğun olmayan saatlerde dışarı çıkabilmek,toplu ulaşım kullanmamak,kamuya ait yerlere,bankalara ,AVM ve tüm market ile işyerlerine girememek ,haftada birgün PCR testini ücretli olarak yaptırmak v.b.kaydiyla isteyen herkese aşı olmama halk verilebilir.Toplanip miting yapmak gibi densizlikte ısrar edenlere teşebbüs halinde bile idari ve adli ceza uygulanabilir.
Ali Papa 12 ay önce
Mehmet adındaki kişileri tenzih ederek, yaptığım yoruma kıt aklıyla cevap yazan Mehmet adlı cahile cevaptır. Taptığın liderin diye ima ettiğin kişi ve partisi hiç beğenip tasvip etmediğim kişi veya partidir. Tek beğenip tasvip ettiğim lider, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tür. Halihazır liderler arasında da beğendiğim kişi yoktur. Bir lideri beğenenler yapıyorsun demeninde siyasi sapıklık olduğu fikrindeyim. Dile getirdiğim kısıtlamaların hiçbirinide ima ettiğin ider ne dile getirmiştir nede partisi bu yolda bir adım atmıştır. Ama senin gibi cahillerin bunu anlayıp idrak etme kapasitesi yok. Kulaktan dolma, bilimsellikten uzak, reklam, takipçi bulma telaşında olan okumuş cahiller gibi sende aşı olma. İnşAllah, birgün yoğun bakımdan canlı yayın yapıp pişmanım demezsin.. Biran evvel eğitim alıp bu cahilliğini de atarsın diyede temenni ediyorum. Allah sana akıl fikir, birazda izan ihsan etsin.
mehmet 12 ay önce
Haddini bil densiz. Senin haddin değil insanların nereye gireceğini söylemek. Kafanın almadığı işlerde sırf taptığın liderin öyle diyor diye lakırdı ediyorsun. Domuz gribinde aşısız olmaz, çok kişi ölür dendiğinde RTE ben ve ailem aşı olmayacağız dedi, sen o gün aşı olmadın. Bugün aşı olun diyor sen oldun. Kapasiten bu kadar sefil.
Derindere 12 ay önce
Ben sizi uyarıyorum.Milli şef dönemini aratmaz oldunuz.Aşı olmak istemiyoruz ama siz milleti zorla aşı yaptıracaksınız.Yani birileri gibi diyorsunuz ki siyasi hayatıma da mal olsa zorla herkesi aşı yaptıracağız.En az % 15 oy kaybedeceksiniz.
Ozgur 12 ay önce
Asi olmayan kişi eğer korono bulaştırır sa o kişi hakkında herkesin dava açmasını kanunlarda değişiklik yapılmasını istiyoruz
ibrahim 12 ay önce
olma,seni zorlan aşı yapan yok.zorlan aşıda olacağını kimse söylemedi.sadece olmanız önerılıyor,o kadar.bende olmadım hadi gelip yaptırsınlarda görelim.
sALVO 12 ay önce
Reisi ÖL DE ÖLELİM.
hakan 12 ay önce
zorlamayla AŞI DENEYİ olunmaz.
Selim 12 ay önce
Teyzemin kocası aşının hemen akabinde kalp krizi geçirdi ve vefat etti ve de sapasağlamdı.Bunlar da söylenmeli ve konuşulmalı ki vatandaş gerçekleri bilsin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@