alexa metrics

banner560

banner572

Küçük Müslüme'den acı haber geldi

Mersin'de Yörük bir ailenin 3 yaşındaki kızı Müslüme'nin cansız bedeni bulundu.

Mersin 19.11.2021, 12:43
Küçük Müslüme'den acı haber geldi

Mersin'de Yörük bir ailenin 3 yaşındaki kızı Müslüme, çadırlarının önünde bisikletiyle oynarken kaybolmuştu. 10. gündür her yerde aranılan Müslüme'nin cansız bedeni, olay yerinden yaklaşık 7 kilometre uzaklıkta bulundu.

Mersin'in Gülnar ilçesine gelen Yörük bir aile 10 Kasım'da çadır kurdu. 7 çocuklu Mehmet ve Selvi Yağal ailesinin 3 yaşındaki kızı Müslüme aynı gün saat 17.00 sıralarında bisikletiyle oynarken ortadan kayboldu.

HERKES SEFERBER OLDU

Aile ve çevredekilerin yaptığı aramada bulunamayan küçük kız için haber verilmesi üzerine jandarma, itfaiye, AKUT, UMKE, belediyeler ve Afad'a bağlı ekipler sevk edildi. Bölgede ilk gün gönüllülerin de yer aldığı 700 kişi arama çalışmasına katıldı. Daha sonra 200 kişiden oluşan profesyonel ekiple, belediye, çeşitli kurum ve gönüllülerin katıldığı 300 kişi 12 kilometrelik vadi, orman ve dağlık alanda defalarca arama çalışması yaptı. Çalışmalara iz takip, kadavra ve kokuya duyarlı köpekler, insanlı keşif uçağı, termal droneler de destek verdi ancak hiçbir sonuç alınamadı.

CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Çalışmaların 10. gününde Müslüme'den acı haber geldi. Küçük kızın cansız bedeni, kaybolduğu yerden 7 kilometre uzaklıkta bulundu.

Kötü haberin verildiği aile yıkıldı. Bölgede, Müslüme'nin acılı annesinin ağıtları yankılandı.


Yorumlar (4)
erkan 1 hafta önce
Allah rahmet eylesin ailesine başsağlığı dilerim
Serkan 1 hafta önce
Allah'ım sen sabır ver :( , Küçücük çocuk bir anda nasıl kayboluyor, bu yaşta çocuk tek başına bırakılır mı ?
Hasan Usta 1 hafta önce
Allah'ım Sen Her Şeyi Hakkıyla Bilen İşiten Ve Görensin Mekanını Cennet Eyle Yavrumuzun Allah'ım Sen Ailesine Şefaat Eyle
Fırtına. 1 hafta önce
Çok üzücü.En çok Çocukların ölümü beni üzeri.Ailesine sabırlar diliyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@