Nihat Genç "Artık keriz değilim!"

Nihat Genç hangi kanalda olacağı sorusuna ilginç bir yanıt verdi: "Artık keriz değilim !" Hangi kanalda program yapacağı merakla beklenen Nihat Genç, artık gözünün açıldığını söyledi. Henüz hangi kanalda program yapacağına karar vermediğini açıklayan yaza

Medya 06.10.2008, 13:47
Nihat Genç

Nihat Genç hangi kanalda olacağı sorusuna ilginç bir yanıt verdi: "Artık keriz değilim !"

Hangi kanalda program yapacağı merakla beklenen Nihat Genç, artık gözünün açıldığını söyledi.

Henüz hangi kanalda program yapacağına karar vermediğini açıklayan yazar Nihat Genç, eskiden profesyonel olmadığını ancak "kerizlik" evresini artık atlattığını ve program yaparken parayı da göz önünde bulundurmaya başladığını söyledi.

Yorumlar (2)
akcaabatli 12 yıl önce
Sayın Genç'in bütün kitaplarını okudum.Görüş ve düşüncelerime çok şey katmışır.Takdir ediyorum.Pek çok fikrine katılıyorum.Ama bazı kitaplarında milliyetçi anlayışa çok ağır suçlamalar yöneltiyor.Amerikan uşaklığı gibi kabul edilemez ifadeler yazıyor.Bu hususu anlamlandıramıyorum.
Gizmo 12 yıl önce
Artik keriz degilim diyor Sayin Genc.Sen hicbir zaman keriz olmadin ki;keske herkes senin gibi düsündügünü acikca dile getirebilse.Ötleri patliyor.Cit cikmaz onlardan eger bu Ülkenin menfaatleri söz konusu ise.Kendi cikarlari herseyinin önünde gider."Patron"larindan korkarlar;ya kapinin önüne koyarsa diye.Cünkü Patronlari da birilerinden korkar.Yani kedi fareyi kovalar,köpekte kediyi.Olan yine fareye olur.Kediden mi korksun,köpekten mi?Seni herzaman hayranlikla izliyorum.Hani bir söylesinde;ekranlar cöp doldu millete,onun bunun "selilütlerini" göstermekten bu Ülkenin gercek sorunlarini gizliyorlar.O programin reyting rekorlari kirdi,haberin olsun.Bundan sonra gidecegin yolda senin herzaman arkanda olacagiz.Merak ediyorum bu Ülkede hangi kanal senin düsüncelerini özgürce yayinlayacak? Para almakta haklisin,gec bile kaldin.Bu Ülkede milletin yagli bacaklari para ediyorsa senin "kasli" sözlerin,dünya bankasi eder! "HÜRYÜREK" kendine iyi bak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@