"Kocam 13 yıl önce bana karpuz alsaydı evden kaçmazdım"

Esra Erol programında şaşırtan sözler

Medya 27.11.2019, 21:40

Müge Anlı ile birlikte ekranların sevilen bir diğer programı olan Esra Erol'da da yine herkesi şaşırtan olaylar yaşandı. Mehmet Tunçbilek, evden kaçan 15 yıllık hayat arkadaşı 2 çocuk annesi Makbule Tunçbilek'i bulup boşanmak için Esra Erol'a katıldı. Akrabamız dedikleri Bayram isimli bir şahıs hayatlarına girene kadar bir problem yaşamadıklarını söyleyen Mehmet, eşinin Bayram'la kaçtığını iddia etti.

"BOŞANIP GİTSEYDİ BANA BU KADAR KOYMAZDI"
"Boşanıp gitseydi bana bu kadar koymazdı." diyen Mehmet'in söylediğine göre eşi Makbule, çocukların üzerine kapıyı kitleyip kaçmış. Kaçtıktan sonra da Mehmet'i arayarak "Ben Bayram'ı kaçırdım." demiş.

"BİR KİLO ETLE ONU KANDIRIP KAÇIRDI"
Kendisinin yanında birbirlerine samimi bir şekilde davrandıklarını dile getiren Mehmet, eşinin karpuz almadığı için evi terk ettiğini ve Bayram'ın da bir kilo etle onu kandırıp kaçırdığını iddia etti.

Makbule Tunçbilek'in kardeşi canlı yayına bağlanarak flaş sözlerde bulundu. Mehmet, eşi başka birine kaçtığı için bunalıma girdiğini ve toparlanmakta güçlük çektiğini anlattı. Canlı yayına telefonla bağlanan Makbule'nin kardeşi, ablasının Bayram'dan hamile olduğunu söyledi.

"KOCAM 13 YIL ÖNCE BANA KARPUZ ALSAYDI EVDEN KAÇMAZDIM"
Programda çarpıcı açıklamalarda bulunan Makbule Tunçbilek, "Sevgilim Bayram'ın çocuklarını çok seviyorum. Kendi çocuklarımı görmek istemiyorum. Kocam bana 13 yıl önce bana karpuz alsaydı evden kaçmazdım. Bayram bana mangal yaparken ona aşık oldum." ifadeleriyle stüdyodakilerin ağzını açık bıraktı.

Yorumlar (9)
Bayram 1 yıl önce
Bu gercek degildir surunu kaybeden insanlar oluyor da bu kadarini ilk defa izledim kamera sakasidir kesin
Ayşe Heyal 1 yıl önce
Bu kadın da evlenme programındaki Hanife gibi sahtekarın biridir. Para için pislik Esra Erolun programında kendisini rezil ediyor.
Fatih Kara 1 yıl önce
Yazıklar olsun sana Sen nasıl bir geri zekalısın
ayhan61 1 yıl önce
Mangal yapan erkekten etkilenmiş ve onunla kaçmış.. Ne kadar krizma olabilir ki bir adam.. Yahu ne bu nasıl iş.. Ne özürlüler var bu dünya da.
:) 1 yıl önce
öyle deme birader köfteler mangala böyle cossssss diye basınca insan bi değişik oluyor. puhahhahahhahahah. ciddiye alma mantık arama. zeka çok parametreli bir durum. her nasıl az bilen çok mutlu oluyor, mesela zeka geriliği olanlar da genel de mutludur, bir dünya kaygıları yoktur, cinsel zeka düşüklüğü de böyle birşey.
Murat 1 yıl önce
Biz toplumu kandırıp ekrana kitlenin yolu başka birşey değil... en çok ta bizleri salak yerine koyup bizlere izletiyorlar ya bu bana koyuyor
Rifki 1 yıl önce
Sizin gibi insanlar kötü ornek oluyo
The61 1 yıl önce
Bugün seni bir baskasi icin terkeden, yarin bir baskasi icin seni terk eder. Ben bu programlarin şov oldugunu düsünüyorum, bizim millet bayilir izlemeye ve birde kanal icin reyting felan. Türkiyem iste :)
tursun 1 yıl önce
birdaha mangal yakmam karpuzda yemem
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@