banner556

Eren Bülbül filminin oyuncuları belli oluyor

Eren Bülbül filminin çekimleri başladı. Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılan Uğur Güneş kadroya dahil oldu.

Medya 05.01.2021, 22:00

PKK’lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatını konu alan “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin oyuncu kadrosu belirlenmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılan Uğur Güneş film kadrosuna dahil oldu.

Terör örgütü PKK’nın teröristleri tarafından şehit edilen Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatını konu alan “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin çekimleri Trabzon’un Maçka ilçesinde başladı.

Filmin yapımcılarından Mustafa Uslu, Eren Bülbül’ü canlandırması için Karadeniz bölgesinden çocuk oyuncularla görüşmeler yaptıklarını söyledi.

Filmde Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’i Uğur Güneş, Eren Bülbül’ün annesini ise Gülçin Kültür Şahin canlandıracak.

Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılan Uğur Güneş filmin fragmanını paylaştı. Güneş paylaşımına "İyi ki doğdun Eren" yazdı. Güneş'in paylaşımı binlerce beğeni aldı.

Uğur Güneş

Uğur Güneş

Yorumlar (6)
Erenim 2 hafta önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun erenimin,komutanimin, gişe rekoru kırar ,herkesi ağlatır bu kesişim iyiki varsın eren
Orhan pusat 2 hafta önce
Teröriside ekrem imamoglu oynasin.yakisir.belki o zaman bilir demirtaşin niye iceride yattiğini.garip bilmiyoda öğrenir.
Carlo 2 hafta önce
Çocuğu ilkönce karakol komutanı kullandı şimdi akbabalar yazık milli duygular böyle istismar edilmemeli
necmi 2 hafta önce
filmin gelirlerini yapım ekibi kendine saklamaz umarım.
türbedar 2 hafta önce
10 kişiden 9 u FERHAT GEDİK i tanımaz bilmez,şimdi 2 saatlik filimde de FERHAT GEDİKten 5 10 dakika bahsedilmesin..
Kemal 2 hafta önce
Nasıl izleyeceğim ki bu kadar acıklı filmi? sonunda Eren şehit olacak, nasıl dayanırım ki? İzleyemem ben

Gelişmelerden Haberdar Olun

@