banner518

Digiturk satıldı! İşte yeni sahibi...

Mayıs 2013 tarihinden itibaren Türkiye Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nun (TMSF) elinde bulunan Digiturk’ü, El Cezire’nin de sahibi olan beIN Media Group satın aldı. Şirket, Digiturk platformunu güçlendirmeyi ve Türk Pay-TV ve spor piyasasının heyecan ver

Medya 14.07.2015, 09:20
Digiturk satıldı! İşte yeni sahibi...
Mayıs 2013 tarihinden itibaren Türkiye Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nun (TMSF) elinde bulunan Digiturk’ü, El Cezire’nin de sahibi olan beIN Media Group satın aldı. Şirket, Digiturk platformunu güçlendirmeyi ve Türk Pay-TV ve spor piyasasının heyecan verici dinamiklerini daha da geliştirmeyi hedeflediğini açıkladı.
 
beIN MEDIA'nın CEO'su ve aynı zamanda Fransız devi PSG'nin başkanlığını yapan Nasser Al-Khelaïfi, satın alma işlemine ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı:
 
"Digiturk'ün satın alınması, yüksek büyüme potansiyeli olan piyasalarda ve gelişmiş piyasalarda küresel yayılma hedefimize ulaşmamız ve yüksek kaliteli yayın deneyimi sağlamaya ilişkin bağlılığımız açısından çok önemli bir adım teşkil etmektedir. Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesi (MENA) ile olan komşuluğu ve Asya'daki bizim için önemli piyasaylara olan yakınlığı da göz önüne alındığında, Türk piyasasına girişimiz, beIN MEDIA GROUP açısından doğal bir adımdır. Digiturk platformunu güçlendirmeyi ve Türk Pay-TV ve spor piyasasının heyecan verici dinamiklerini daha da geliştirmeyi iple çekiyoruz."

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
Maçkalı Erol 5 yıl önce
araplara satalım ülkeyi gidelim anlamıyorum yeminle ya lüzümsuz işleri ne kadar seviyor bizim milletimiz off of yazıklar olsun..
Oldioldiolmadiolmadi 5 yıl önce
araplar alınca ağzınız durmaz israilliler alınca sesiniz çıkmaz evindeki ürünlerin yarısı israildir sesin çıkmaz buna niye cırlaysın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@