banner536

banner526

banner513

Altın Örümcek Abanoz Medya’nın

Abanoz Medya, “Reklamın Oskarları” olarak değerlendirilen 16. Altın Örümcek ödüllerinde birinci oldu. 

Medya 12.11.2018, 13:57
Altın Örümcek Abanoz Medya’nın

Bölgenin en iyi reklam ajansı olarak gösterilen Abanoz Medya, “Reklamın Oskarları” olarak değerlendirilen 16. Altın Örümcek ödüllerinde, yine bir Trabzon markası olan Veito’ya hazırladığı web sayfasıyla bir çok ünlü ulusal ve uluslararası reklam ajansını geride bırakarak birinci oldu. 

29 Kategoride toplam 1470 projenin yarıştığı 16. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Jüri değerlendirmeleri sonucu finale kalan 265 proje arasından kazananların açıklandığı ödül töreni Tim Show Center’da gerçekleştirildi. 

Üretim - Sanayi kategorisinde kazanılan ödülü gecenin sunucusu Kaan Sekban, Abanoz Medya Ajans Başkanı Hamdi Abanoz ve Veito markasının üreticisi Cemsan Yönetim Kurulu Üyesi Sultan Albayrak’a takdim etti. 

Abanoz Medya Ajans Başkanı Hamdi Abanoz, Trabzon’dan yola çıkarak 65 ülkeye ihracat yapan Veito ile bu yolu yürümekten ve sonucunda önemli bir başarıya imza atmaktan dolayı büyük gurur yaşadıklarını belirterek, şunları söyledi: “Ulusal ve uluslararası birçok reklam ajansının katıldığı bu yarışmada birinciliğe ulaşmayı önemli bir başarı olarak görüyoruz. Veito markası ile Trabzon’dan çıktığımız yolda bir çok marka ajansı geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. 

Cemsan Yönetim Kurulu Üyesi Sultan Albayrak ise “Reklam ajansımız olarak Abanoz Medya’yı tercih etmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimizi gördük. Kendilerine ödüllük işleri için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@